Як вибрати vpn

10-11-2021

Я думала, що знайти безкоштовний vpn буде просто, але я помилялася.  У більшості безкоштовних vpn суворі обмеження на передачу даних, низькі швидкості і всього кілька серверних локацій. Ще більше я була розчарована, коли дізналася, що деякі безкоштовні vpn не можуть навіть розблокувати контент за кордоном. Я вважаю, що якщо vpn-сервіс не може забезпечити мені доступ до моїх улюблених передач і ігор, не варто витрачати на нього час, навіть якщо він безкоштовний. Хочемо порекомендувати почитати про How to Uninstall ExpressVPN на сайті , тут багато цікавого про VPN.

Що ще гірше, я виявила, що у багатьох популярних безкоштовних vpn сумнівні бізнес-моделі. Вам не слід просто завантажувати будь-який безкоштовний vpn на свій пристрій, інакше ви можете стати жертвою небезпечного шкідливого пз, трекерів, крадіжки особистості або навіть фінансового шахрайства.

Хоча пристойні безкоштовні vpn і існують, набагато краще без ризику використовувати expressvpn протягом 30 днів з гарантією повернення грошей. працює швидко, не обмежує обсяг переданих даних і має тисячі захищених серверів. Звичайно, вам доведеться зареєструвати аккаунт заздалегідь, але якщо ви залишитеся незадоволені і запросите повернення протягом 30 днів, співробітники служби підтримки не будуть задавати зайвих питань.