Як вибрати текстиль для дачного будинку

8-31-2020

Текстиль один з найдоступніших прийомів зміни інтер’єру. Для заміського будинку найкраще підійде стиль кантрі.

Прості малюнки. Простота і природність — основна відмінність стилю кантрі. Ніяких складних і важких портьєр з ламбрекенами, кистями, багатошарових скатертин! Тільки прості затишні речі. Нехай малюнки будуть “наївними” – Милий горошок або клітка, романтичні квіткові мотиви. Великий вибір домашнього текстилю Ви знайдете за посиланням Pokryvalo.com.ua

Натуральні матеріали. Для стилю кантрі характерні натуральні тканини і матеріали — льон, бавовна, шерсть. Дуже добре виглядають всі природні відтінки-вершковий, вишневий, теракотовий, попелясто-сірий, колір скошеної трави. Не повинно бути кричущих квітів, нехай матеріал буде здаватися вигорілим на сонці.

Різні фактури. Приміщення буде цікаво виглядати, якщо поєднувати текстиль з різними фактурами і малюнками. Так, якщо використовувати скрізь один горошок, тим більше одного тону, буде рябіти в очах. Краще поєднувати його з іншими малюнками: горошком іншого кольору і розміру, кліткою, квітковими принтами.

Вишивка і мереживо. Наявність вишивки та мережива дуже характерно для стилю кантрі. Ці милі деталі роблять текстиль особливо ніжним і красивим. Домашній текстиль стає схожий на» hand made ” — зроблений своїми руками.

Довжина штор в заміському будинку може бути найрізноманітнішою. Не обов’язкові штори до підлоги, можна використовувати і штори в стилі «Кафе» — до половини вікна. Якщо вікно складається з двох стулок, хороше рішення — шторки на кожну з них: так легше відкривати вікно. Якщо будинок старий і з вікон дме, практичним рішенням стануть подушечки від протягів в стилі «Прованс».

Велика кількість аксесуарів. Стилю кантрі притаманна велика кількість аксесуарів. Зробіть акцент на всіляких декоративних подушках і валиках різних кольорів і розміру. Не забудьте про пледи, килимки і саше з прованськими травами в мішечках.

Скатертина. Скатертини з бавовни, льону або інших натуральних матеріалів дуже добре виглядають в дачних інтер’єрах. В їдальні можна використовувати не тільки скатертину, а й доріжки на стіл і підстановочні серветки. В цьому випадку буде видно текстура дерева на стільниці і в той же час її поверхня буде захищена від забруднень.

Текстиль. добре міняти в залежності від сезону. Навесні і влітку — акцент на легкі прозорі тканини, світлий текстиль, яскраві відкриті кольори, квіткові аромати, світлі і яскраві свічки. Тонкі покривала для оформлення спальної зони. Сезон осінь-зима-текстиль щільніше, темніше, тепліше: вовняні пледи, м’які обволікаючі фактури, пряні солодкі аромати, темні кольори .