Як вибрати квитки на автобус

Как выбрать билеты на автобус
Придбати автобусний квиток у будь-яке місто, країну не становить жодних проблем, але набагато важливіше правильно вибрати зручне місце в салоні автобуса. Адже часто продавці квитків пасажирів вводять в оману, пропонуючи не найкращі місця: місце в проході або в середині останнього довгого сидіння. Ви, як пасажир, не можете пред’явити претензії до перевізника, так як у квитку чітко прописується номер посадкового місця, але не вказується, де вона розташовується. Тому так важливо заздалегідь вибрати собі зручне місце, щоб вам було комфортно і безпечно, особливо, якщо має бути довга дорога, і автобус на деякий час стане для вас будиночком на коліщатках.
Також хочемо вам порекомендувати на сайте
Таким чином, перед купівлею квитків важливо уточнити і ступінь комфортності автобуса: його клас, поверховість, кількість і розташування крісел в ньому. Що ж стосується місць, то досвідчені туристи воліють займати місця праворуч: хороший огляд і ніхто не буде заважати в проході. Однак, з точки зору безпеки, займати кращі місця не біля вікна і ближче до виходу.
Якщо ж ви схильні до заколисування або їдете з дитиною, то варто відмовитися від крісел в кінці салону. В кінці салону завжди вищий рівень трясіння, ніж у центрі чи на початку.
Не зайвим також буде уточнити у турагенстві номер сидінь, які відкидаються назад. Як правило, вони розташовуються в кінці автобуса або перед виходом. Зверніть увагу і на 5 – ти місний задній ряд, який прийнято вважати, як два пасажирських місця.
А ось якщо ваша поїздка буде припадати на холодну пору року, то від місць одразу за виходом краще відмовитися, щоб вас не турбували холодні потоки повітря. Але знову палиця в двох кінцях: з одного боку передні сидіння – це не дуже комфортно, але з іншого, якщо ви ходите палити на кожній зупинці, тоді для вас це кращий вибір.
Окремо варто розглянути питання розміщення місць в двоповерховому автобусі, так як і внизу, і вгорі є свої плюси і недоліки.
Тому вибір місця в салоні двоповерхового автобуса варто робити, виходячи зі своїх страхів висоти і бажаного рівня комфорту. Хороших і безпечних вам автобусних подорожей.