Як вибрати квитки на автобус

Как выбрать билеты на автобус
Як купити квиток на автобус.
Також хочемо вам порекомендувати квитки на автобус
Ввести пункт відправлення, прибуття, бажану дату і кількість місць. Внесіть прізвище та ім’я пасажира, контактний телефон та адреса електронної пошти.
Ви будете перенаправлені на інтернет – сторінку сервісу платежів. Виберіть зручний для Вас спосіб оплати. Після вдалого здійснення платежу, електронний квиток (або обмінний бланк) буде надіслано Вам на електронну пошту, а також доступні в Особистому кабінеті.
Скільки в мене є часу на оплату квитка.
З моменту натискання кнопки , вибраний Вами квиток буде зарезервовано. Для його оплати виділяється 15 хвилин, після закінчення яких, бронь знімається. Таймер часу, що залишився для оплати буде відображатися у верхній частині сайту та в Особистому кабінеті.
Як оплатити квиток на автобус.
Для оплати квитків використовується сервіс LiqPay, який дозволяє сплатити використовуючи реквізити банківської картки будь-якого банку. Також для клієнтів банку доступна оплата через Приват.
Як повернути квиток.
Для повернення сплаченого квитка необхідно в Особистому кабінеті біля відповідного рейсу в меню . У разі зриву рейсу відшкодовується повна вартість квитка, включаючи вартість за послуги інтернет-ресурсу.
Чи можу я анулювати електронний квиток, якщо він або обмінний бланк вже обміняні в касі автовокзалу.
В даному випадку Ви можете здати квиток (фіскальний чек) тільки в касі автостанції.
Необхідно міняти квиток у касі автостанції.
Це залежить від автостанції і перевізника. Якщо на електронну пошту Ви отримали електронний квиток, його обмін не є обов’язковим. В даному випадку Ви можете з цим квитком сідає в автобус. Якщо на електронну пошту Ви отримали обмінний бланк, то його необхідно обміняти в касі автостанції на проїзний документ (фіскальний чек). Незалежно від зазначених вище варіантів Ваше місце в автобусі зарезервовано і сплачено.
Яке прізвище та ім’я необхідно вказувати при оформленні замовлення.
Ви можете вказати прізвище та ім’я пасажира або платника. Підставою для посадки в автобус є номер квитка. Щоб уникнути непорозумінь, не зраджуйте цей номер третім особам.
Мені обов’язково друкувати електронний квиток. Ви можете пред’явити електронний квиток водію/ контролеру в паперовому або електронному вигляді (наприклад, з екрана телефону).
Чи можу я отримати додаткову інформацію та послуги на автовокзалі. У вартість квитка включено всі необхідні збори, включаючи автостанційний збір.
Як дізнатися перевізника і марку автобуса.
Марка автобуса і перевізник вказуються при виборі рейсу і в Особистому кабінеті.
Чи можна в квитку змінити дату виїзду.
Таку можливість не надають перевізники.
За скільки днів попередньо можна придбати квиток.
Період попередніх продажів кожен автовокзал встановлює індивідуально.