Як ефективно накрутити лайки і передплатників в Інстаграме?

Накрутка лайків і передплатників в Інстаграме являє собою ефективний спосіб просування свого бізнесу в Інтернеті. Сьогодні існує кілька способів, як можна це зробити. Рекомендуємо за докладнішою інформацією звертатися за посиланням здесь.

У цій статті ми розглянемо кожен з них окремо, в кінці позначивши найдієвіший метод розкрутки акаунтів в соціальній мережі.

Як самостійно накрутити лайки і передплатників?
Накрутка лайків і передплатників в Інстаграме-це реально. Для цього ви можете самостійно лайкати і підписуватися на інші канали, проявляючи активність в коментарях і всіляко звертаючи уваги на свою сторінку. В результаті, цілком ймовірно, у вас вийде привернути до себе кілька десятків передплатників, які випадково побачать вашу пропозицію в стрічці коментарів і перейдуть на цільову сторінку, але для досягнення справжнього успіху, вам буде потрібно більше число представників цільової аудиторії.

Цікавий сайт: “передплатники в реальному часі»

Програми для накрутки лайків і передплатників
Накрутка лайків і передплатників в Instagram набагато швидше можлива за допомогою спеціальних програм, яких можна в достатку завантажити в Інтернеті. Зазвичай цей спосіб використовується тими, хто намагається заробити в Instagram на аналогічній послузі але в цьому випадку ви зустрінетеся з головною проблемою: у зв’язку зі збільшеною активністю на сторінці в соціальній мережі, яка просто не може бути не помічена роботами систем, ваша сторінка обов’язково буде заблокована. Бан призведе до зникнення всіх досягнень профілю, а також недовіри по відношенню до просувається вами бренду з боку цільової аудиторії.

Так що робимо висновок-цей спосіб просування є не тільки не вигідним, але і шкідливим для бізнесу.

CPA накрутка лайків і передплатників
Накрутка лайків і передплатників Instagram часто здійснюється за допомогою спеціальних сайтів, що працюють за принципом CPA систем. Суть проста: ви виконуєте завдання інших, таких же, як ви, користувачів, отримуючи за це винагороду. В одних випадках це гроші, які можна вивести на рахунок або витратити на просування, в інших – бали, що діють в локальній системі.

Читайте також: “живі підписники в Instagram»

Використовуючи для накрутки лайків і передплатників в Інстаграме додаток або спеціальний сайт, ймовірність того, що вашу сторінку забанять буде мала, якщо діяти обережно, не прагнучи в один день додати +100500 передплатників. Проте, виникає нова проблема: всі користувачі, які підпишуться на канал або сторінку, не будуть зацікавлені в ваших пропозиціях, що також є не вигідним для реального просування Вашого аккаунта.

nakrutka-podpischikov

Отже, скачати накрутку лайків і передплатників в Instagram у вигляді програми або використовувати сайти CPA не принесе для вашого аккаунта ніякої користі. Так як можна ефективно просунути свій бізнес в соціальній мережі?

Біржі для розкрутки бізнесу в Інтернеті
Фахівці рекомендують накрутку лайків і передплатників в Instagram онлайн платно за допомогою спеціальних бірж, які пропонують послуги розміщення рекламних оголошень на сторінках найпопулярніших соціальних мереж в Інтернеті. Звернувшись до послуг одного з таких сайтів, Ви отримаєте:

Швидке просування Вашого аккаунта в соціальній мережі;
Залучення цільової аудиторії;
Збільшення активності на сторінці, сайту і т. д., що призводить до підвищення рівня продажів;
Відсутність ризиків втратити аккаунт в результаті бана.