Статиособливості запальничок Zippo

Запальнички Zippo (Зіппо) – металеві бензинові вітрозахищені запальнички, вироблені в Бредфорді (США, штат Пенсільванія) фірмою Zippo Manufacturing Company.

У модельному ряді запальничок Zippo кілька тисяч різних різновидів, які фірма виробляє з 1933-го року. Запальнички Зіппо відрізняються особливим способом обробки металу, з якого їх роблять, малюнками і оформленням. Звичайні запальнички фірми Zippo Manufacturing виготовляються з нержавіючої сталі або латуні, але деякі моделі – з титану, золота, срібла і чистої міді. Шукаєте подарунок, рекомендуємо звертатися за посиланням зиппо оригинал.

ЗАПАЛЬНИЧКИ ZIPPO: ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
У запальничок Зіппо-прямокутний корпус з металу, з округленими куточками і підпружиненою кришкою, розташованої на петельці, щоб кришку можна було відкривати однією рукою. Крім цього, корпус має зубчасте коліщатко, щоб висікати іскри з кременю.

У внутрішній частині запальнички, куди заливається бензин, знаходиться наповнювач (ватяні кульки), гніт, що проходить через ватний наповнювач, щільна повстяна заглушка знизу, а також гільза, в якій за допомогою гвинтика з пружинкою закріплюється Кремінь. Під час висікання іскор з кременю пари бензину, яким просочений гніт, запалюються. Гніт запальнички закривається від вітру стінками з отворами, що захищають вогонь від бічних вітрів.

Проте, незважаючи на своє головне достоїнство, запальнички Зіппо не є абсолютно ветрозащіщіннимі: наприклад, їх легко гасити, подувши зверху на палаючий гніт. І все ж, своє завдання збереження полум’я при вітрі вони прекрасно виконують.

Коли кришка запальнички відкривається або закривається, то лунає дзвінкий клацання, який, по суті є фірмовою ознакою виробів Zippo, що отримав назву Zippo Click. Клацання виникає під час удару підпружиненого кулачка по кришці корпусу, причому в різних моделях запальничок Зіппо тональність даного звуку різниться. У тих випадках, коли кришка запальнички має накладку, звуки при відкриванні і закриванні більш глухі, але, все ж, цілком помітні.

Всього в стандартній моделі запальнички Зіппо міститься 22 деталі, а щоб здійснити її складання, потрібно провести 108 послідовних операцій.

Компанія Zippo Manufacturing з перших днів виробництва дає на свої запальнички довічну гарантію. Запальнички будь-якого віку, в будь-якому стані, якщо поламаються, то ремонтуються фірмою безоплатно. Єдина частина виробу, на яку гарантія не поширюється – малюнки на корпусі і зовнішня обробка – те, що з часом стирається і зношується. Накладні емблеми і вставки можна безкоштовно замінити в сервісних центрах компанії (якщо аналогічні є в наявності).