Реставрація зубівЗараз прекрасні рівні зуби створюють не тільки красиву посмішку, але і говорять про благополуччя і здоров’я людини. Не так давно основне завдання стоматолога полягала в тому, щоб вилікувати хворий зуб, то сьогодні потрібно зробити це так, щоб зовні не можна було відрізнити відновлений зуб від дарованого нам природою. В наші дні косметичне відновлення зубів-це реальна можливість повернути вам красиву, білосніжну посмішку. Вас хвилюэ ця проблема- звертайтеся за посиланням реставрация зубов
Є кілька факторів, які говорять про те, що пацієнту необхідна косметична реставрація зубів:

неправильна форма зубів
колір емалі
тріщини і пошкодження зубів
карієс

Ідеальна посмішка
Якщо раніше будь-який пошкоджений зуб видаляли і його місце займала вставна коронка, то сьогодні ситуація змінилася кардинально. Для вирішення проблем з реставрацією зубів, використовується прямий метод реставрації. Тепер лікувати і відновлювати пошкоджений зуб набагато простіше завдяки сучасним матеріалам (вони досить міцні, і їх можна підібрати під відтінок інших зубів). Як правило, Реставрація зуба здійснюється на першому ж прийомі у стоматолога. Після реставрації пошкодженого зуба, візуально його не можна буде відрізнити від ваших натуральних зубів. Ви зможете відновити свою білосніжну посмішку без хірургічного втручання.

Люди часто стають нерішучими перед вибором – коронка або реставрація. Вирішити, що краще дійсно складно. Металокераміка зуба коштує значно вище, ніж потрібно на художню реставрацію зубів. Металокераміку застосовують тоді, коли зуби сильно пошкоджені або повністю зруйновані, і стає неможливим використання інших матеріалів. А також, якщо зуби жовтого кольору або у пацієнта неправильний прикус. Коронку ніяк не можна відрізнити від справжнього зуба, що надзвичайно зручно в естетичному і функціональному плані. Реставрація зручніше тим, що вона здійснюється в той же день, а коронку необхідно замовляти і чекати, коли зубний технік її зробить. Та й ціна за реставрацію набагато нижче, ніж металокераміка зуба .

Також, для додання краси зубам використовується відбілювання. Нещодавно з’явився новий, сучасний спосіб професійного чищення зубів-відбілювання air flow. Суть нової технології полягає в тому, що кристали спеціального порошку для відбілювання на високій швидкості труться об поверхню зубів і тим самим зчищають наліт. Його змивають водяним спреєм. Відбілювання air flow дозволяє повністю позбутися від нальоту, що є неможливим в домашніх умовах. Цей метод відбілювання освітлює зуби до їх природного відтінку.
Таким чином, художня реставрація зубів допомагає пацієнтам повернути колишню красу своїх зубів і радувати оточуючих своєю променистою посмішкою.