Ремонт iPhone в сервісному центрі Аkiev

6-13-2020


Виконуємо ремонт айфонів (iPhone) 5s / 5c | SE | / ,7 ,10 заміна дисплея (скла + екрану), допоможемо з вирішенням проблем будь-якої складності, відновимо плату, замінимо пошкоджені деталі на компоненти класу Original і AAA+ за вашим вибором, надаємо гарантію. Виконуємо повністю безкоштовну в будь-якому випадку діагностику, відповімо на всі питання! Зверніться за посиланням здесь, та дізнайтеся докладніше, саме по вашему питанню.

iPhone розбився і потрібен ремонт скла?
Заміна тачскріна iPhone 4, 4S, 5, 5s, 5c,7 ,10

Як відомо, Apple не виробляє запчастини для своїх пристроїв. Тачскріни для iPhone виготовляються в Китаї на різних заводах, і якість їх продукції може разюче відрізнятися. Ми ретельно відбираємо комплектуючі, які відповідають за рівнем якості оригінальним, щоб у вас не виникло ніяких проблем з відремонтованим телефоном.

Ризики при самостійному ремонті
Настійно рекомендуємо нічого не робити з iPhone своїми руками до візиту в сервіс. Будь-яке проникнення всередину корпусу непідготовленою людиною загрожує обернутися погіршенням ситуації: не знаючи всіх підводних каменів, в процесі ремонту можна легко втратити будь-яку дрібну деталь або пошкодити тендітні шлейфи, що з’єднують компоненти всередині. Те, що аматорські інструменти для розтину iPhone коштують зовсім недорого, з лишком компенсується тією сумою, яку доведеться викласти за усунення наслідків невмілої роботи.

З цієї ж причини не варто нести телефон на ремонт до непрофесіоналів, що сидять під вивіскою “ремонт iPhone” біля метро і в торгових центрах. Ми знайомі з діяльністю таких “майстерень” не з чуток: дуже часто люди приходять до нас після невдалого ремонту в подібних місцях, і наші співробітники постійно зайняті виправленням наслідків некваліфікованої роботи таких “фахівців”.

Чому люди звертаються за ремонтом iPhone до нас:
Безкоштовна діагностика (в будь-якому випадку, незалежно від того, замовляєте ви надалі ремонт у нас).

Швидкий і якісний ремонт. Більшість видів ремонту займає не більше години, включаючи повноцінне тестування до і після ремонту.

Ми-чесний сервіс. Всі роботи мають фіксовану вартість. Ви заплатите рівно стільки, скільки коштує послуга насправді, і з Вас не зажадають доплату за нав’язані вам послуги.

Компонентний ремонт. Пошкоджену материнську плату часто можна відновити при хорошому володінні паяльником і іншими інструментами. Такий ремонт, як правило, обходиться в два-три рази дешевше заміни плати цілком.

Гарантія на всі види робіт 90 днів. За цей термін можуть проявитися всі можливі несправності, пов’язані з ремонтом — ймовірність, що вони виникнуть пізніше, прагне до нуля.
Прочитайте про ремонт і
Про якість запчастин
Поради експертів: як правильно вибрати сервіс?
Ніколи раніше не зверталися за ремонтом електроніки?
Не знаєте з чого почати? В першу чергу – не переживати! Ознаки хорошого і якісного сервісу видно відразу. Ми підготували інструкцію для тих, хто шукає майстерню або сервісний центр з ремонту Apple