Кущорізи Oleo-Mac

4-18-2021


Кущоріз – це переносний садовий інструмент для підрізання гілок чагарнику і дерев (надання їм різноманітної форми, видалення хворих або надламаних гілок, проріджування). Кущоріз так само може застосовуватися для обробки газону.

Двосторонній кущоріз Oleo-Mac HC 246 P – професійні ножиці для підрізування живоплоту, здатні швидко обробляти великі площі з мінімальними труднощами. Потужна і міцна модель, при цьому досить легка для зручності роботи і надійна: вона має сталеві ножі і алюмінієвий корпус редуктора. Купити такий ви зможете за посиланням кусторезы Oleo-Mac
Кущоріз забезпечує високу ефективність і низький рівень стомлюваності при роботі. 

Особливість

Ножі з високоякісної сталі
Забезпечують максимально ефективну підрізування навіть густих і жорстких живоплотів. 

Корпус редуктора з алюмінію 
Захищає систему приводу ножів від ударів, має малу вагу. 

Праймер / система підкачки палива 
Дозволяє без праці заводити кущоріз при холодному старті. 

Система полегшення пуску Easy-On
Забезпечує плавний запуск без віддачі і скорочує необхідну кількість Ривків стартера. 
Антивібраційна система
Система складається з 4 пружин і забезпечує повну ізоляцію ручок від двигуна, щоб ви не відчували неприємну вібрацію від роботи мотора і ножів. 

Поворот рукоятки на 180° 
Має можливість повертатися на 180° з п’ятьма проміжними положеннями, дозволяє оператору з максимальним комфортом працювати в будь-якому положенні, в тому числі і біля самої кромки стін. Детальніше: https://tool-24.ru/p406381529-dvustoronnij-kustorez-oleo.html

Конструктивно цей Садовий агрегат складається з компактного двигуна, шини з ножами і, іноді, штанги з передавальним валом. Ножі у різних моделей кущорізів розрізняються: вони можуть бути дискові, виконані у вигляді фрез або ножів косильного типу, вони можуть бути встановлені на шині для ножів з однієї або двох сторін.

Важливими характеристиками кущорізів (різними для різних виробників і моделей) є: потужність кущоріза, його вага, антивібраційна система, Довжина штанги і шини.

Кущорізи бувають акумуляторні, електричні та бензинові. Крім того, кущорізи можуть бути – ручні і навісні.

Ручний механічний кущоріз дуже схожий на більш потужні садові ножиці з довгими рукоятками. Такий кущоріз має довгі і добре заточені леза і може бути двостороннього і одностороннього різання.

Навісний кущоріз це додаткове обладнання, яким може бути укомплектований мотоблок або мотокультиватор.

Акумуляторний кущоріз це портативний інструмент середньої потужності, з яким легко впоратися однією рукою. Час його роботи залежить від ємності акумулятора, але такий кущоріз легкий, простий у використанні і не створює шуму. Акумуляторний кущоріз особливо підходить для роботи з молодими кущами або для догляду за невеликими декоративними рослинами.

Електричний кущоріз теж досить компактний прилад. Він може бути могутніше акумуляторного кущоріза і теж не шумить, але електричний кущоріз потребує електроживлення, і за ним по всій ділянці необхідно тягнути електричний провід. Електричний кущоріз хороший для обробки невеликих і середніх за розмірами кущів.

Бензиновий кущоріз – це, як правило, потужна Садова техніка, яка відмінно підходить для обрізки деревовидних чагарників.

Бензинові кущорізи більше за вагою і габаритами, працюють з певним рівнем шуму і не так екологічні як акумуляторні або електричні агрегати (вихлопні гази від роботи бензинового двигуна), однак і можливості бензинових кущорізів – ширше. Ця ергономічна і високопродуктивна техніка здатна задовольнити і професіоналів і вимогливих користувачів. .