Харьківський національний університет радіоелектроніки

6-13-2020

Харьківський національний університет радіоелектроніки або Kharkov National University of Radio and Electronics ( KNURE) – Державний вищий навчальний заклад в Україні. KNURE був заснований в 1962 році. Кампус університету знаходиться далеко від міського ритму життя і відокремлено розташовується за межами міста Харків. Kharkov National University of Radio and Electronics-безсумнівно, мрія багатьох студентів-вчитися в одному з провідних вузів, який регулярно входить в 60 кращих університетів України.

Вступ і вартість навчання. Приймальна комісія приймає рішення про зарахування на основі попередньої успішності та результатів іспитів. Як і в багатьох університетах України академічний рік складається з двох семестрів. Отримання освіти для бакалаврів в університеті вважається недорогим, складаючи менше 2,500 USD / рік. Бажаючим отримати освіту магістра в даному вузі варто розраховувати на витрати в розмірі 2,500 USD за рік навчання. У зв’язку з тим, що вартість навчання в KNURE може варіюватися в залежності від факультету, необхідно дізнаватися точну вартість на офіційному сайті вузу, для цього рекомендуємо перейти за посиланням http://nure.ua.

Склад університету. Харківський національний університет радіоелектроніки-середній за розмірами навчальний заклад, що вміщує не більше 15 тисяч учнів. На вступ до університету можуть претендувати як громадяни країни, так і іноземні громадяни. Академ. склад навчального закладу представлений з 1500 викладачів. При навчанні в університеті у студентів є можливість взяти участь у програмах студентського обміну. Познайомитися зі студентами та випускниками університету ви можете на соціальних сторінках навчального закладу: Twitter, Facebook, Linkedin.

Інфраструктура університету. Студентам університету також доступна університетська бібліотека.
Процес вступу з UniPage до Харківського національного університету радіоелектроніки
Ми проводимо зарахування в даний навчальний заклад І куруємо весь процес вступу.
Актуальність інформації. В Інтернеті є багато застарілої і неактуальної інформації, через яку абітурієнти роблять критичні помилки в процесі вступу. До відмови в зарахуванні можуть привести, наприклад, подача заявки після встановлених дедлайнів, відсутність прийому іноземних громадян, неповний комплект документів, неправильно заповнена реєстраційна форма, рекомендація «від викладача», складена студентом на коліні, або слабкий мотиваційний лист. У наших клієнтів таких проблем немає – з нашою допомогою вони регулярно вступають до навчальних закладів по всьому світу, тому що ми використовуємо тільки актуальну інформацію, підтримуємо зв’язок з вузом і знаємо всі тонкощі вступу.
Високі шанси на зарахування. При подачі заявок в топові університети за кордоном ви змагаєтеся з найсильнішими абітурієнтами з різних країн. За статистикою конкуренцію витримують менше 10% абітурієнтів. Один з головних секретів їх успіху-ідеально оформлений пакет документів, за яким приймальна комісія виносить рішення про зарахування або запрошення на інтерв’ю. Ми знаємо, як виглядає успішний пакет документів, тому у наших клієнтів шанси на вступ набагато вище. Всі фахівці UniPage мають сертифікати агентів з міжнародної освіти, більше 5 років досвіду роботи в освітній сфері та досвід проведення понад 100 успішних зарахувань в зарубіжні університети.