Зламати їй щелепи. Новий трейлер «Мег: Монстр глибини»

519
0

Якщо вам чомусь вдалося назбирати на відпустку, і ви в серпні плануєте засунути свій тулуб в якесь море, то попередньо сходіть на фільм «Мег» — він розповідає про те, якого жахливого монстра можна зустріти в підводних глибинах. Монстра — це Джейсона Стэйтхема. Ну і величезну доісторичну акулу теж.

Режисер Джон Тертелтауб — безмежно відважний чоловік. Раніше він не побоявся зробити аж три фільми з Ніколасом Кейджем, і ось тепер вирішив піти зовсім на дно — зробити блокбастер зі Стэйтхемом, в якому актор буде безстрашно душити гумову намальовану акулу.

Оголошуємо сюжет, з-за якого ви на найближчі роки зненавидите воду (і Тертелтауба):

Професор палеонтології Джонас Тейлор вже багато років пише про мегалодоне. Під час занурення в самий глибокий океан каньйон Тейлор ледве врятувався від величезних щелеп доісторичного чудовиська. Тейлору пропонують зробити ще більш глибоке занурення…

У новому трейлері багато китайських мордочок, а це означає, що автори не сильно розраховують на американський ринок і спробують зрубати бабла в Піднебесній — поганий дзвінок для всіх тих, хто мріяв побачити Серйозний Фільм Зі Стэйтхемом. Не буде серйозного, буде Глибокий:

Цікаво, що за право екранізувати таку незамутнену ідеями історію Голлівуду бився 20 років, з моменту виходу книги-першоджерела. Фактично, картина знімалася аж з 2007 року і «Мег» має бюджет як мінімум 150 мільйонів доларів — сума астрономічна для фільму, який навряд чи буде розумнішим чергової серії «Акулоторнадо». Але творці «Мег» підійшли до проекту максимально серйозно, так і роблять його серйозні люди (ну, крім Стэйтхема, який взагалі не актор). Тим цікавіше буде дізнатися результат — вже 9 серпня цього року.