«Жан-Клод Ван Джонсон». Серіальна шишка

451
0

Зрозумівши марність своїх спроб відновити кар’єру у великому кіно, Жан-Клод Ван Дамм пробує продати душу ТБ-каналах. Непоганий старт для 55-річного актора, який останні 10 років займається хер зрозумій чим і вже не соромиться зніматися у фільмах під назвою «Людина-млинець».

Він вже давно не в формі. Так і бойовики класу «А» ніхто не кличе. Живе спогадами про славних минулих днинки, колись суперпопулярний бельгійський актор проводить день за днем у своїй розкішній віллі і намагається не робити зайвих рухів. Але ось випадок: Жан-Клод Ван Дамм зустрічає свою колишню любов. Заради дівчини актор вирішує повернутися до своїх героїчних ролей і навіть реанімувати кар’єру секретного агента. Про цей бік життя Ван Дамма знають тільки одиниці…

Подібний фінт вухами — обігрування реального себе — Ван Дамм вже робив. У 2008 році, якраз між таким лайном, як «Спеціальне завдання» та «Універсальний солдат 3» вийшов дивний, але цікавий фільм «Ж. К. В. Д.», в якому актор відверто ділився своїм справжнім життям з глядачами. Зрозуміло, грошей картина не зібрала, але народу чесний Ван Дамм сподобався. Що не завадило актору і далі закопуватися в дно, погоджуючись на такі фільми, як «Ржевський проти Наполеона» тощо.

І ось ТБ-серіал «Жан-Клод Ван Джонсон», пілотна серія якого вже доступна для перегляду. Що тут сказати. Здається, сценаристи просто кинули в загальне відро всі свої ідеї, як погані, так і приносять бабло. Сумний Ван Дамм з очима побитого спанієля терпляче виконує команди режисера і явно хоче або поспати, або тупо померти. Очі актора загоряються тільки в сценах бійок — сильно постарілий особою бельгієць як і раніше здатний завалити супостата вертушкою і взагалі у відмінній фізичній формі. Але ось сцена змінюється і наш кікбоксер знову гасне і глибоко зітхає.

«Жан-Клод Ван Джонсон». Коли просто хотів показати сиськи, але щось пішло не так

Ти скажеш: так просто у нього роль така, що ти розумієш, Ван Дамм ще ого-го-го! Хочеться в це вірити, що ого-го-го. Поки ж пілотна серія, яка по дефолту має показувати серіал із самої вигідної сторони, виглядає Непоганою Спробою, але не більше. Легке знущання над самим собою, непогана гармидер у сценах бійок і присмак ностальгії за 80-х це, звичайно, добре, але все-таки треба придумати щось краще жартів про те, що Ван Дамма плутають з Ніколасом Кейджем. До речі про впізнаваності — на офіційному постері серіалу намалювали кого завгодно, але тільки не Жан-Клода:

Дуже хочеться завершити цей текст на позитивній ноті. Все-таки, як здається, у цього серіалу є потенціал, якщо тільки продюсери розвеселять Ван Дамма і приведуть думки сценаристів в порядок. Зрештою, можливо, це найкраща роль актора з часів тієї самої розтяжки між вантажівками Volvo. А те, що Ван Дамм дуже талановитий, ми і так знаємо. Ти тільки подивися, як спритно він прописує небезпечної змії: