Затягни мене в (з)пекло. Перший трейлер Ad Infinitum

429
0

Шутерів про події Першої світової війни виходить до образливого мало, адже сто років тому м’ясорубка була просто вогонь (навпіл з газом іпритом). Недавній шедевр Battlefield 1, безглуздий NecroVision та маловідомий Verdun — тільки ці ігри відразу приходять в голову, як добрий зброї патрон з трилінійної гвинтівки. І ось новий шутан про Першу світову — цього разу з демонами.

Трохи стрьомно розповідати про потенційно масштабний шутер, якщо його роблять якісь незалежні розробники. Але що є!

Отже, Ad Infinitum (лат. «Всім жопа» «До нескінченності»). Шутер в сеттінге другої світової війни і на движку Unreal Engine 4.

Сюжет гри такий (зачитується гугнявим голосом перекладача Володарського):

Головний герой, звичайний солдат, виявляється на передньому фланзі Першої світової війни. Він шукає свого брата, який загубився в метушні чергового бою. Але скоро солдатів розуміє, що де-то відкрилися гребаные врата пекла і тепер в окопах можна зустріти ще більш небезпечних, мати їх, засранців.

В цілому Ad Infinitum виглядає більше головоломкою, ніж традиційним шутером, т. к. геймплей буде складатися в гру в «кішки-мишки» з монстрами. Які, в свою чергу, будуть отруювати життя головного героя не тільки своїм жахливим виглядом, але численними пастками. Ну і не можна забувати про таких «банальних» речах, як снують навколо супостати, які також будуть горіти бажанням нашпигувати нашого солдата свинцем. Загалом, нудно не буде.

На даний момент Ad Infinitum знаходиться в Steam статус Greenlight, розробка ведеться з березня 2015 року. Коли шутер вийде у світ і які ще сюрпризи приготували нам розробники, дізнаємося найближчим часом.