Защемлення почуттів віруючих: «Матильду» чекає порноверсия

383
0

Як відомо, новий російський фільм про Миколу II отримав бомбическую рекламу — стараннями біснуватого депутата Державної Думи Росії Наталії Поклонської і її армії православних песимістів. І ось новий удар, і не просто нижче пояса, але точно посередині — російська порнорежисер хоче зробити порноверсію «Матильди».

З ідеєю поставити останнього російського царя і його коханку в відому позицію виступив пан @KeyjiShemale, відомий в російськомовному сегменті Твіттера виробник контенту для програмістів, ветеранів та власниць котів. До речі, є версія, що це Кеша Горностаїв, який прославився тим, що публічно «лікував» нирки, випрошуючи у зворушливих особистих повідомленнях мікроблогерам-тисячника кошти на ліки. Так от, щоб зняти «Матильду 21+», режисерові потрібно десь знайти (як він сам сказав) 1,2 мільйона російських рублів, тобто трохи більше 20 000 доларів.

Так, мене вже місяць смикають з приводу порноверсии Матильди.
У мене все готово для продакшену. Але є два моменти.

— Keyji (@KeyjiShemale) 21 вересня 2017 р.

1. Особисто мені після публікації на порнхабе загрожують проблеми з законом. На це я готовий, еміграція як варіант. Але підставляти студію, я не можу.

— Keyji (@KeyjiShemale) 21 вересня 2017 р.

2. Внаслідок цього мені доведеться все зняти на новій базі. А для цього потрібні гроші. Готові спраглі стьобу його оплатити?

— Keyji (@KeyjiShemale) 21 вересня 2017 р.

Ось що ще говорить режисер про майбутню картину: «Моделі росіяни, всі набрані в твіттері. Я їх особи світити не можу, за задумом на їх обличчях будуть маскарадні маски. Чому я їх ховаю? Ніхто не скасовував статтю за виробництво порно і за образу почуттів віруючих. Я планую вивести їх в Прагу (у реплаях радили знімати фільм в Білорусі, мовляв, там це безпечно — прим. Ред.), за свій рахунок, але це не скасовує того, що їм потім жити в РФ».

Заробити на фільмі режисер хоче, розмістивши картину на самому відомому порно-хостингу PornHub. Однак прибуток буде тільки у випадку дуже великої кількості переглядів порнографічної «Матильди».

Якщо ви хочете інвестувати в мистецтво, то пишіть @KeyjiShemale безпосередньо. Ну а ми поки подивимося напевно нудну «звичайну» версію «Матильди». В якій, щоправда, є як мінімум одна еротична сцена з участю царя і тієї самої Матільди.

Сцена, як ми знаємо, і порушила розлютила депутата Державної Думи Росії.