«Weyland-Yutani розсилає кудись лицехватов». У 20th Century Fox новий Alien

396
0

Аманда Ріплі, здається, повертається. Офіційний instagram-аккаунт франшизи «Чужих» ожив і рекламує новий проект в ксеноморфной всесвіту. І навіть вже зрозуміло назва проекту: Alien: Blackout. Однак поки що ніхто не говорить, що це довгоочікуваний Alien: Isolation 2. І що це взагалі буде гра!

Франшизі з Чужими дуже не щастить. Наприклад, спін-оффы у вигляді «Чужі проти Хижака» зазнали поразки як від глядачів, так і від гравців (виняток: перші дві гри Aliens versus Predator, але їм вже сто років в обід). Ігровий римейк AvP 2010 року був красивий, але безглуздий, а експерименти з екранізаціями закінчилися на ідіотською виробі братів Штраусів.

Відкрийте свої! FoxNext Games роблять нову гру про Чужих

Якщо ви думаєте, що Голлівуд гвалтує тільки дурних і беззахисних акторів і актрис, то ви помиляєтеся. Ще він із задоволенням затискає по темних кутках кровожерливих космічних монстрів, тих самих Чужих — щоб видоїти з них ще хоч скільки-небудь доларів.


Читати…

Були величезні надії на «Прометея» і його продовження, проте режисер Рідлі Скотт вирішив, що Чужі вже, загалом-то, не потрібні і почав знімати фільми про те, як андроїди дмуть один одному в дудочки. Це він вважав настільки важливим, що фактично скасував проект режисера Ніла Бломкампа, хоча той розробляв прямий сиквел «Чужих» Джеймса Кемерона і з оригінальними акторами. Паралельно з цим усім з величезним гуркотом, розчавлюючи личинки Чужих, провалилася гра Aliens: Colonial Marines. І тільки Alien: Isolation 2014 року, survival horror c елементами стелса був прийнятий гравцями з захопленням. Гра чудово копіювала атмосферу і сеттінг фільму «Чужий» 1979 року — тих часів, коли Скотта ще не цікавили дудочки андроїдів.

І от Alien: Blackout — нова торгова марка компанії 20th Century Fox, яка володіє правами на злісних космічних тваринок. Реєстрація була проведена 22 листопада 2018 року, проте до останнього часу не розкривалося, що це за проект взагалі. І яка для виду мистецтв, скажімо так. Все, що у нас є, це розкритий в шести постах в инстаграме сюжет майбутнього проекту.

Відкрити спойлер

Закрити спойлер

Оповідання йде від імені невідомого журналіста чи шпигуна. У фіналі, здається, йому гаплик.

День 1: Я прибув. Компанія «Вейланд-Ютані» вклала величезні ресурси в цей орбітальний об’єкт. Я приїхав сюди, щоб розслідувати чутки про якісь події в секретній дослідницькій програмі.

День 2: Об’єкт приховує жахливу таємницю. Я виявив дуже агресивних мега-паразитів з кров’ю, яка все роз’їдає. Вони розводять їх, використовують для досліджень.

День 3: Програма розведення це справжній будинок жахів. Вони мучать і вбивають людей, використовуючи їх в якості носіїв для личинок. Звідки прийшли ці люди?

День 4: Експерименти проходять не тільки в лабораторії. Компанія надсилає личинок в невідомому напрямку. Для цього вони використовують власних військових.

День 5: Це гірше, ніж я думав. Вони скидають вантаж на планету внизу. Яка мета компанії?

День 6: Це кошмар. Вони інфікували і знищили колонію «Вейланд-Ютані» на планеті. Убитий весь персонал станції. Ми повинні їх викрити! Я знаю, що вони спробують дискредитувати мене. Або зробити щось гірше.

Розкажіть про це людям, перш ніж вони зроблять це з ким-то ще!..

Поки все виглядає як розвиток Alien: Isolation у сюжетній канві фільму «Чужі». Це виглядає логічним, оскільки Alien: Isolation копіює в чомусь «Чужого», а Alien: Blackout тоді стане новою версією «Чужих». Однак головна інтрига поки одна: Alien: Blackout це гра, фільм або може бути навіть настолка? Чи може тупий шутер для мобільних телефонів?..

Почекаємо чергових новин.