Wargaming заборонила білоруська мова і продалася Росії!11 (немає)

447
0

Дуже негарна історія вийшла на тижні. Сильно засмутив один із символів Білорусі, який стоїть в одному ряду з «Белазом», Гнучкої Економічної Моделлю і Принципом Ненакляняемости. Компанія Wargaming, за якою нас в тому числі знають у світі, взяла і відключила білоруська мова в одному зі своїх продуктів. Ну як так?

«Савушкін протух» або Змагар головного мозку

На тижні несподіване продовження отримав скандал піврічної давнини. Нагадаємо, в січні цього року білоруська компанія «Савушкін продукт» публічно відмовилася робити упаковку своїх продуктів двомовною — українською та білоруською мовами. Пояснюючи відмову тим, що це і дорого, і важко. І взагалі вони экспортоорентированные.


Читати…

Мова про чергове оновлення гри World of Warships (ця яка не танки, так), що належить Wargaming. У грі взяли і прибрали білоруську локалізацію. Тому що їй користувалися приблизно 0.2% активних гравців.

З цієї новини ми дізналися, що:

 • Білоруська мова в World of Warships, виявляється, був;
 • Wargaming не патріоти! Тому що вони не хочуть підтримувати те, що не приносить прибутку;
 • В World of Warships ще хтось грає.

Локалізацією ігор на рідні мови займається об’єднання «RэZэрвацыЯ». І саме вони звернули увагу на те, що World of Warships більше не буде підтримувати «мову». При цьому в World of Tanks, іншому продукті Wargaming, білоруська мова залишається. Це ж стосується і головного конкурента World of Tanks — проекту Warthunder. В ньому теж можна включити «мову» (але її треба встановлювати окремо).

Найактивніша і платящая аудиторія Байнета раптом виявилася непатріотичній

Звичайно, досить прикро, що гравці ігнорують нашу спадчыну і мову продкаў. І що компанія з багатомільйонним оборотом не захотіла щось робити собі у збиток. Але з іншого боку ви можете собі уявити, що, скажімо, найбільші білоруські портали Tut.by і Onliner.by раптом введуть белорусскоязычные версії своїх сайтів? І будуть їх підтримувати?.. Пфф.

P. S. до Речі, зазвичай після того, як якісь білоруські компанії відмовляються своєї продукції від рідної мови, починається їх цькування в пресі і в соціальних мережах. Так було з «Савушкиным продуктом», до прикладу. Але у випадку з World of Warships ніякого скандалу не сталося.

Мабуть, для цього слона моська виявилася занадто мала.

Як вибрати захисне скло для iphone xs

4-28-2021

Яке скло на iphone xs купити для максимального захисту екрану? яке скло максимально захистить дисплей в айфон xs і не буде доставляти незручностей при використанні смартфона? давайте подивимося на те, що вже є на ринку, визначимося з ціновою політикою і виберемо топ 3 аксесуарів. Більш докладно дізнавайтеся за посиланням Защитное стекло для iPhone XS та обирайте.

Замість вступу: купуючи сучасний флагман, будь то android або ios смартфон, не варто забувати, що його екран і без додаткових аксесуарів дуже добре захищений. Як правило, це gorilla glass 5-6 покоління або інше загартоване скло. Однак, додатковий захист у вигляді плівки або скла ніколи не буде зайвим, а особливо корисною стане для тих, хто згодом продає свої смартфони в міру виходу нових флагманів.

1. Benks 3d glass matte

Матове захисне скельце від відомого виробника benks. Є одним з кращих варіантів в поєднанні ціни і якості. Аксесуар гармонійно поєднав в собі досить високий рівень захисту і в той же час невисоку вартість, що дозволяє його сміливо рекомендувати в більшості ситуацій.

Скло відноситься до 3d класу, має закруглені грані і стильний зовнішній вигляд. Рамка чорна, ідеально повторює дизайн дисплея iphone xs і ніяк не псує зовнішній вигляд смартфона.

Основні особливості:

 • серія-vpro matte;
 • покриття-матове;
 • товщина — 0.3 мм;
 • рівень твердості-9h;
 • покриття дисплея-99.9%

Це найбільш вдалий варіант, який поєднує в собі всі потрібні якості за прийнятну вартість. При виробництві скло проходить кілька ступенів контролю і за своїми якостями не поступається більш дорогим аналогам. Висновок-сміливо можна рекомендувати до покупки.

2. Benks 3d curved tempered glass iphone xs

Це скло вищого класу з рівнем захисту xpro+. Аксесуар має ще меншу товщину, ніж перший варіант нашого огляду, але захищає смартфон навіть краще.

Це досягається завдяки багатошаровій структурі даного скла, адже крім загартованого шару і олеофобного покриття, воно має також спеціальну підкладку, для полегшення установки аксесуара на айфон і антибліковий шар високої ефективності.

Основні характеристики:

 • показник прозорості-99%;
 • товщина — 0.23 мм;
 • рівень твердості-9h;
 • покриття-100%;
 • клас — 3d;
 • технологія — xpro+

Це скло найбільш підійде для тих, хто хоче отримати високий захист екрану свого iphone xs, але в той же час не хоче щоб він значно збільшився в товщині.

3. Nillkin 3d cp+max glass

Ще одне захисне скло, що має багатошарову структуру, від відомого виробника nillkin. Має закруглені грані і дизайн цілком мінімалістичний. Тонкий чорний обідок по всьому периметру і стильна проріз в області динаміка — це все, що є тут.

За запевненням виробника, також як і в другому випадку, тут є 5 шарів:

 • олеофобне покриття (скло не збиратиме відбитки пальців);
 • загартоване скло (основний шар);
 • протиударна плівка (захищає від руйнувань);
 • анти-відблискове покриття (запобігає відблиски і відображення);
 • силіконова підкладка (дозволяє домогтися легкості при установці скла на iphone xs і уникнути появи бульбашок повітря).

Цей аксесуар також може стати хорошим вибором, проте варто зауважити, що з усіх розглянутих тут стекол, це найбільш товсте і його товщина становить 0.33 мм.звичайно ж не варто забувати, що 100% захисту від ударів і падінь не забезпечить жоден з цих аксесуарів, але в більшості життєвих ситуацій загартоване скло може значно продовжити життя вашого пристрою.