Вийшла фінальна версія Gothic Doom (скажіть це своєму діду!)

430
0

Поки ми балдеем від перших геймплейних відео прийдешнього Doom Eternal і смакуємо, як будемо довбати супостатам їх супостатские черепа, фанати гри не забувають і про «батьків». Мова про перший Doom, для якого днями вийшла фінальна версія найвідомішою модифікації — Gothic Doom, мабуть, самого жорстокого і кривавого мода всіх часів і народів.

У Gothic Doom v.21 можна добивати стоїть без пам’яті ворога і навіть робити з нього шаурму — відривати шматки м’яса легкою зброєю.

Якщо ви ніколи не чули про Gothic Doom (до речі, чому? Вже не веган ви?), відразу скажемо: цей мод Не Покращує Графіку Гри, якої вже 25 років. Він серйозно змінює і розширює геймплей — Gothic Doom це не просто кишки, що стікають зі стелі, але і нову зброю, анімація і навіть рівні. А також нові звукові ефекти, і головне — ще більше крутих добивань ворогів. Тобто, в принципі, все те, що з’явилося в Doom 2016 і що ми побачимо в Doom Eternal, але в декораціях графіки 1993 року.

Брутальний Sergeant_Mark_IV

За всю цю красу ми повинні платити бути вдячні комраду Sergeant_Mark_IV, який на волонтерських засадах робить цей мод аж з 2010 року. Завзятість цього хлопця оцінив навіть сам Джордж Ромеро (Id software, один з творців Doom), який, заценив мод, як-то сказав: «Якщо б у нас були можливості Gothic Doom свого часу, то я б і не одружився ніколи ми б знищили ігрову індустрію».

Sergeant_Mark_IV розповідає, що з виходом Gothic Doom v.21 він припинить додавати в модифікацію новий контент і займеться багфиксом. А поки ми можемо насолоджуватися новим вогнеметом, поліпшеними класичними картами (подекуди і текстури помінялися), а також підправленими балансом.

Завантажити останню версію Gothic Doom можна тут.