Відкрийте свої! FoxNext Games роблять нову гру про Чужих

375
0

Якщо ви думаєте, що Голлівуд гвалтує тільки дурних і беззахисних акторів і актрис, то ви помиляєтеся. Ще він із задоволенням затискає по темних кутках кровожерливих космічних монстрів, тих самих Чужих — щоб видоїти з них ще хоч скільки-небудь доларів.

Мова в цій новині не про старого режисера Рідлі Скотта, який, судячи з його останнього фільму «Чужий: Заповіт» керується принципом Тараса Бульби: «Чим я тебе породив, тим я тебе і вб’ю!». Ні, ми говоримо про новоявленого видавця ігор під назвою FoxNext Games, що входить в кіностудія 20th Century Fox і який уявив себе гідним випустити ще одну гру у всесвіті Чужих. Вчинок як мінімум зухвалий для компанії, в активі якої ігор поки взагалі немає. Її дебютним проектом Marvel Strike Force, фритуплейный RPG про героїв і лиходіїв з всесвіту «Марвел». Але є у них і козир, хоч і єдиний: FoxNext Games купила професійну студію Cold Iron Studios, яка і буде, власне, робити новий Alien. І тепер цим розробникам доведеться придумати, чому нам має бути цікаво в мільйонний раз ганяти коридорами Чужих.

Cold Iron Studios була заснована в 2015 році ветеранами ігрової індустрії — вихідцями з Cryptic Studios генеральним директором Крейгом Зінкевичем, головним технічним фахівцем Шенноном Посьневским і креативним директором Меттом Хайсоном. Разом вони працювали над BioShock Infinite і Neverwinter.

Подробиць нового «Чужого» (або «Чужих»?) поки немає. Відомо лише, що нова гра буде онлайн шутер для PC і консолей. І якщо до платформ у нас питань немає, то… онлайновий шутер? Тупорылая стрілялка з лутбоксами і преміум-підписками і з не менш тупими школярами в онлайні?.. Хм, так чи поганий тоді Рідлі Скотт з усіма своїми космічними ідіотами, скачуть без скафандрів на потенційно небезпечних планетах?..

Нагадаємо, що попереднім іграм у всесвіті Чужих не дуже щастило. Зі страшним гуркотом, расплющивая яйця ксеноморфов, провалився екшн Aliens: Colonial Marines (2013р.). Піддано справедливій критиці копипастовый ремейк Aliens vs. Predator (2010р.). І тільки недавній канонічний і дуже атмосферний стелс Alien: Isolation та стародавній хоррор Aliens vs. Predator 2 (2001р.) досі залишаються улюбленими у всіх фанатів інопланетних монстрів.

Оновлення від 28.11.2018

Нова гра отримала робоче назвою Alien: Blackout і швидше за все, буде представлена на майбутньому заході The Game Awards 2018.