Вдячні рукоблуды. Новий треш від автора «Людської багатоніжки»

438
0

Справжній чоловік повинен зробити чотири речі. Так-так, дерево, сину, додому. А що четверте? Четверте — подивитися фільм «Людська багатоніжка» режисера Тома Сікса. Тільки після цього в нього насправді «обросте паспорт» і його будуть поважати друзі і колеги. А скоро цього умовного мужику належить і нове випробування — Сікс знімає свій новий фільм. І він обіцяє бути ще крутіше!

Тому Сікс — кінорежисер і сценарист, відомий трилогією фільмів жахів «Людська багатоніжка». Народився в 1973 році. Свою кар’єру як режисер почав фільмом «Гей в Амстердамі» (2004р.).

Голландський режисер Том Сікс знімає картину, яка на даному етапі має ніжну назву «Клуб «Онанія». Вперше про фільмі було заявлено в січні 2017 року, але, незважаючи на всі запевнення режисера в тому, що «Клуб» активно знімається, за рік не було опубліковано жодного кадру. І не було сказано жодного слова про те, про що взагалі фільм. І ніхто не знає, чи з’явиться в «Клубі» актор Дітер Лазер, який приємно «прикрашав» собою дві частини «Багатоніжки».

«Це буде максимально неполіткоректний, нелюдський хоррор, коли-небудь показаний людям!»

Поки Сікс обіцяє, що «Клуб «Онанія» буде не таким, як «Людська багатоніжка», але шокувати буде набагато сильніше. Навіть трохи шкода, тому що концепт «The Human Centipede» нас цілком влаштовував. І справді, що може бути забавніше і в теж час нравоучительнее, ніж пришиті ротами до анусам люди?!

Фільм «Людська багатоніжка» розповідав про взаємодопомогу, про права людини

Отже, «Клуб «Онанія» обіцяє бути хоррор-комедією і максимально шокуючою. Чекаємо конкретних новин і стискаємо ануси кулачки.