У Білорусь приходять «Упирі»: знімається нашенский молодіжний слешер

496
0

Новостворена вітчизняна продюсерська компанія «Наше кіно» відразу вирішила заявити про себе з темної сторони — під її крилом вже почалися зйомки першого білоруського молодіжного хоррора «Упирі». За «жахливий» контент відповідають суцільно новачки: режисери Макс Сірий і Андрій Гринько. Оператором-постановником виступив Олександр Олейников.

Одним з продюсерів «Нашого кіно» (невже не можна було придумати назву оригінальніше? Хоч би «НепартизанКино») виступає відомий білоруський діяч образотворчих мистецтв пан Андрій Курейчик. Він, судячи з усього, є локомотивом (або, як кажуть маркетологи — драйвером) проекту. У всякому разі, саме Андрій зробив перший докладний пост про майбутній фільм, зібравши воєдино всю наявну інформацію про картину. Отже, ось що пише режисер на своїй сторінці в facebook (вычленим найголовніше, опускаючи їх похвали на свою адресу):

«Упирі» — це білоруський національний кінопродукт з незвичайним міжнародною участю. На головні ролі у фільмі, крім молодих білоруських актрис Василевської Анастасії і Філіпової Анастасії запрошений молодий французький актор Пік Габріель, і японець Кент Сано. В якості гостьової зірки фільму заявлений шоумен і продюсер Вадим Галигін.
У фільмі будуть звучати російська, білоруська та французьку мови. Сам фільм буде готовий для прокату як у Білорусі, так і за кордоном.
Молодіжний хоррор «Упирі» знімається без державної підтримки. Технологічно це буде дуже якісне та сучасне кіно. По картинці ви не знайдете відмінностей від кращих голлівудських або європейських аналогів. Світло, камери, об’єктиви, технології ми використовуємо лише найкращі. Хочеться показати, що в Білорусі можна знімати картинку світового рівня».

Зазначається, що ідея фільму витала в повітрі близько двох років, і лише зараз знайшлися спонсори з’явилася можливість її реалізувати.

Сюжет «Упирів» будується на закритих для відвідування озерах недалеко від Солігорська (до речі, в тих краях зовсім недавно ошивались і шакали!). Автори пропонують свою версію того, чому МНС раптом закрив доступ до популярних озер в районі крейдяних кар’єрів. В ніч на Івана Купалу іноземці приїжджають до Білорусі і горять бажанням побачити «білоруські Мальдіви» в компанії з білоруськими дівчатами. Природно, що в якийсь момент щось йде не так. Буде сподіватися, що це щось піде не так досить страшно і криваво!

По всьому видно, що незалежні режисери вирішили пробиватися на великий екран з «жахливою» темою і фантастикою. Нагадаємо, що зараз знімається перший білоруський серіал жахів «Заклятыя Скарби», пілотну серію якого вже можна подивитися. В минулому році відбулася прем’єра незалежного фантастичного фільму «Розум».

Зйомки молодіжного хоррора «Упирі» планується закінчити вже влітку. Вихід «Упирів» поставлений на осінь цього року.