Це був перекур. «Джей і Мовчазний Боб: Перезапуск» — тепер в наступному році

571
0

Хто господарі найнебезпечніших у світі брючних змій, повелителі клиторов і люди, яких можна налякати тільки одним — волохатими черницями? Це, звичайно ж, Джек і Мовчазний Боб! Вони повинні були повернутися до нас у минулому році, але щось знову пішло не так.

Довгий, товстий, старий. Джей і Мовчазний Боб повертаються

Режисер Кевін Сміт готує фільм «Джей і Мовчазний Боб: Перезапуск» — це буде сіквел картини «Джей і Мовчазний Боб наносять удар у відповідь». Два укурка-ветерана знову спробують нас розсмішити і як слід учадіти!


Читати…

Ми вже розповідали про те, що Джейсон Мьюз і Кевін Сміт серйозно збиралися реанімувати двох заслужених травокурів. Вже навіть був готовий сценарій фільму під робочою назвою «Джей і Мовчазний Боб: Перезапуск», і влітку минулого року вони повинні були повернутися на знімальний майданчик… в клубах зеленуватого диму. На жаль, але проект чомусь був скасований практично в останній момент. Зате тепер — все максимально серйозно. Ну, трохи більш серйозно, ніж навесні минулого року, так.

Розповідає Джейсон Мьюз: «Якщо все буде чітко, то пре-продакшн почнеться вже в січні 2019 року, а знімати ми почнемо в лютому, в Новому Орлеані. Бабло є. Є майданчик. Є потрібні люди. Так що, якщо все буде ОК, то в лютому 2019-го ми стартуємо зйомки нового фільму про Джея і Мовчазного Боба».

Мьюз продовжує: «Ще ми хотіли зробити третіх «Клерків», але Джефф Андерсон не захотів повертатися до своєї ролі, а коли Кевін вирішив зробити нових «Тусовщиків з супермаркету», то Universal, у яких права на бренд, абсолютно сіквелом не зацікавилися. І заборонили нам що-небудь робити з використанням цієї назви. Так що ми повернулися до Джея і Мовчазного Боба».

Цікаво, що за той час, що ми з величезним піднесенням розповіли про проект «Джей і Мовчазний Боб: Перезапуск» сам 44-річний Джейсон Мьюз не займався практично нічим, на відміну від свого, м-м-м, партнера — 48-річний Кевін Сміт активно збурював громадськість. Головним чином своїм зовнішнім виглядом: дожравшись до інфаркту в лютому цього року, режисер почав стрімко худнути і перетворився в худишку:

Кевін Сміт колись курив, і коли почав їсти траву

Тепер його instagram перетворився в сумовитий щоденник вегана. Сподіваємося, що здатність жерти, а не курити траву, не позначиться на його режисерських здібностях!