«Три білборди на кордоні Эббинга, Міссурі». Новий трейлер

440
0

Новий, і, сподіваємося, фінальний трейлер чергового шедевра (?) ірландського режисера Мартіна Макдона (або Макдонах, якщо ви любите букву «х»). Фільм розповість про Сильну Жінку, якій довелося народитися у світі мерзенних чоловіків і взагалі, здається, тут трохи про фемінізм.

Згвалтована і вбита дочка Мілдред Хейс. Але минають місяці, і ніхто зі злочинців не знайде. Більш того, здається, що місцева влада в особі шефа поліції та заступника шерифа намагаються цю справу «спустити на гальмах». Але Мілдред хоче справедливості. Навіть якщо для цього доведеться почати війну. Її перший крок — на в’їзді в місто з’являються три білборди із зухвалим посланням до місцевими органами влади.

За що ми любимо Макдона? За те, що він ірландець зняв «Залягти на дно в Брюгге», «Сім психопатів», за п’єсу «Кати». А також за його брата, який Джон Майкл МакДона, і який зробив чудову «Голгофу». А за що ми будемо і далі любити Макдона? Ось, здається, за «Три білборди на кордоні Эббинга, Міссурі», який, судячи по ролику, обіцяє бути потужною і безкомпромісною драмою з великою кількістю нецензурних слів і відмінних акторів. Історія маленького містечка, в якому опинився лише одна людина з яйцями — і той баба.

«Три білборди на кордоні Эббинга, Міссурі» (Three Billboards Outside Ebbing, Missouri). У ролях: Френсіс МакДорманд, Сем Рокуелл, Даррел Брітт-Гібсон, Вуді Харрельсон. Фільм вже був удостоєний премії на Каннському кінофестивалі і отримав приз глядацьких симпатій на фестивалі в Торонто.

Прем’єра в Росії: 1 лютого 2018 року.