Свіжий трейлер Farming Simulator 17 і перша інфа про Pure Farming 17

478
0

Початок серпня, і це означає, що збирання врожаю зараз у самому розпалі. І якщо ти думаєш, що спітнілий зад, руки в пухирях, «занюх» засмальцьованим рукавом після склянки самогону це не для тебе, то ти помиляєшся. По-перше, менеджерів теж звільняють. По-друге, гряде Farming Simulator 17!

Для початку трохи введемо в курс справи. Farming Simulator це більш ніж успішна серія комп’ютерних ігор «від першої особи», в якій головний герой повинен заробляти на життя як простого селянина. Потрібно купувати сільгосп техніку, багато пити, удобрювати і зрошувати поля, нарешті знімати урожай і продавати його баригам зацікавленим особам. Перша Farming Simulator вийшла в 2008 році і викликала сенсацію. Ніхто не міг припустити, що страшненька графічно і ніяка в плані реалістичності фізики гра нікому невідомої фірми Giants Software стане дуже популярною. Ймовірно, спрацювало те, що до цієї гри ніхто не намагався реалістично відтворити магічний процес посіву і збирання врожаю, а також підігнати під цю справу економічну складову. Гра «вистрілила», і породила не тільки купу продовжень, але і масу наслідувачів, причому, один іншого страшніше і глючнее: Farming Giant, Agricultural Simulator, Agrar Simulator, Farming World, Woodcutter Simulator. Але хоч Farming Simulator зараз і є найбільш просунутим і авторитетним симулятором фермера, претензій до розробників все одно багато.

У Farming Simulator 17 знайшлося місце і бабам труженицам села

По-перше, Giants Software не надто заморочуються з реальним розвитком свого самого прибуткового продукту — ігри серії мало чим відрізняються один від одного, найчастіше, це просто додаванні техніки і латання очевидних дірок. Друге випливає з першого — навіть нові частини Farming Simulator страшненькі. І, судячи з першого трейлера, оновлений продукт теж виглядає чорт знає як, а адже на дворі 2016 рік, і вже можна було б розраховувати на пристойну графіку і фізику. Але трактори знову рухаються як кам’яні, спецефектів мало, небо виглядає статичною картинкою, і тільки динамічне освітлення покращало, щоправда, його і додали кілька версій тому. Втім, ти можеш все оцінити сам вже зараз, сьогодні був представлений перший трейлер Farming Simulator 17:

Farming Simulator завжди рятувало те, що до гри мічурінці з різних країн роблять купу модів, і завдяки їм по альпійським полів можна ганяти на самаму настаяшчем МАЗе, або на трахтаре «Беларус». Все одно не вражає? Тоді може тебе зацікавить Pure Farming 17? Студія Ice Flames швиденько підметушилися і випустила перший тизер свого нового проекту, назва якого підозріло сильно нагадує дітище Giants Software… ну так, раптом дурний багатий гравець сплутає тайтли і замовить Pure Farming 17! Благо обидва відео з’явилися в Мережі з різницею в один день:

Pure Farming 17 позиціонується як продукт, який увібрав в себе абсолютно всі побажання фанатів сільськогосподарських симуляторів. Звучить амбітно, але тизер не вражає, і взагалі все це поки виглядає просто спробою протягнути свою саморобку під тінню конкурента. Але почекаємо більше інформації і відео. І зробимо свій вибір!

Farming Simulator 17 вийде на PC, PS4 і Xbox One 25 жовтня цього року, з традиційною підтримкою модів. Pure Farming 17 офіційно представлять в рамках виставки Gamescom 2016, яка стартує в Кельні 17 серпня та 18 серпня.