Свій серед Чужих. Перший трейлер хоррора «Чужий: Заповіт»

411
0

Довгоочікуваний перший ролик нового фільму Рідлі Скотта — за першим кадрам можна сказати, що мидквел «Чужий: Заповіт» дійсно буде похмурим і кривавим, як і обіцяв режисер.

Вижили члени команди «Прометея» Елізабет і андроїд Девід зробили перший крок назустріч розгадки таємниці інженерів. Тепер настав час дізнатися всю правду, яка вкрита на рідній планеті білястих велетнів — Рай.

Сюжетно «Чужий: Заповіт» стоїть перед першим фільмом саги — він розповідає про події, що передують того, що ми бачили у фільмі «Чужий» 1979 року. При цьому «Чужий: Заповіт» є сіквелом картини 2012 року «Прометей». Розібратися в таких твистах з незвички досить складно, але в останні роки Голлівуд і не такі коники викидав. До речі, про цих хитросплетіннях «Чужих» ми докладно писали в даному матеріалі.

«Чужий: Заповіт». Морпіхи йдуть на обід, Чужі вже почистили зуби

Звичайно, перший ролик ніяк не може стати приводом для серйозного розбору майбутнього фільму. Однак дещо ясно вже зараз — Рідлі Скотт повторюється. «Чужий: Заповіт» виглядає кривавим вінегретом з «Чужого» і «Прометея», і ми дуже сподіваємося на те, що режисер приготував для нас щось більше, ніж перероблені образи Чужих і оновлена сержант Ріплі, яку в цей раз зображує страшненька Кетрін Уотерстон (в «Прометеї» аналогічну функцію виконувала актриса Нумі Рапас).

Волаючі головні герої і кусючі інопланетяни це, звичайно, добре, але в будинку повинні бути і м’ясні закуски покажуть нам чіткий сюжет і адекватних персонажів? В «Прометеї» з цим було туго, і «Чужий: Заповіт» зобов’язаний виправити ці помилки.

Прем’єра фільму «Чужий: Заповіт» відбудеться в травні 2017 року. В головних ролях: Майкл Фассбендер, Кетрін Уотерстон, Джеймс Франко, Нумі Рапас і Гай Пірс.

Увага! У нашому паблике ВКонтакте йде голосування за саму круту Ріплі — яка актриса найкраще підходить на роль истребительницы Чужих!
Вибери свою Ріплі!