Старий та непотрібний: «Термінатор 6» розвалюється ще на стадії виробництва

377
0

«Ми перезагрузим «Термінатора» і це буде те, що ви так довго чекаєте». «Цю картину благословив сам Джеймс Кемерон». «Там буде Шварценеггер в канонічній ролі». Так говорили вони про паскудної «Термінатор: Генезис» і точно також, мати їх, вони говорять про прийдешній шостий фільм!

Так-так, Тім Міллер («Дедпул») вдруге має намір перезапустити франшизу, хоча її головний актор надовго випав з ладу, а потенціал шостого фільму про киборгах вірять, як здається, тільки віддані шанувальники телеканалу «Рен-ТВ». Майже місяць тому 70-річний Арнольд Шварценеггер переніс складну операцію на відкритому серці, і з тих пір актор практично випав з публічного поля. Обмежившись одним відеозверненням до фанатів, яке, на жаль, тільки засмутило, ніж заспокоїло. Актор виглядав слабким і хворим. «Залізний Арні», здається, вперше злякався не смерті, а своєї немічності:

Thank you for all сагіпд. We are moving forward! pic.twitter.com/kvauldg3Mq

— Arnold (@Schwarzenegger) 12 квітня 2018 р.

А на цьому тижні Арнольд вперше в житті не брав на церемонії нагородження своєї премії «Арнольд Класік». За словами актора, «лікарі суворо заборонили йому перельоти протягом трьох місяців». Зрозуміло, що до старту зйомок «Термінатор 6» (а це відбудеться у червні цього року) культурист не зможе набрати ніякої фізичної форми, і навіть близько.

Кемерон і Міллер
намагаються змастити кіборгів

Сумно і інше. Незважаючи на те, що права на франшизу в 2019 році переходять її творцеві, режисерові Джеймсу Камерону, сам він фільм знімати не буде. І навіть поки не виступає її продюсером. Він як і раніше «автор ідеї», і всім буде завідувати Тім Міллер, в активі якого поки один (!) повнометражний фільм, нехай і дуже вдалий. Далі, участь легендарної Лінди Хемільтон (в канонічній ролі Сари Коннор) також поки очок фільму не додає — сильно постаріла актриса явно це робить виключно з практичних міркувань. Всі інші актори для «Untitled Terminator Reboot» поки або маловідомі, або просто статисти для двох центральних фігур. Які давно зігнулися під тягарем років і поганих останніх фільмів.

І найголовніше. Офіційно продовжувати два перших фільми, ігноруючи три послідуючих — це днище. І тут навіть можна нічого не розписувати.

«Термінатор 6» вийде на екрани 22 листопада 2019 року. Режисер: Тім Міллер. Сценарій: Джеймс Кемерон, Джош Фрідман, Девід С. Гойер. У ролях: Маккензі Девіс, Арнольд Шварценеггер, Лінда Хемілтон, Дієго Бонета.