Солодке вбиває: трейлер хоррора «Напад пончиків-убивць»

467
0

Поки ви безуспішно чекаєте від шакалів рецензію на «той, що Біжить по лезу 2049», ті самі шакали дивлячись всяку херню і при цьому все одно відмінно себе почувають. Ось, приміром, подивилися трейлер гостросоціальної драми «Напад пончиків-убивць», режисер якої давно увійшов у Золотий пантеон кінематографа імені Сарика Андреасяна.

В ролику можна побачити, як агресивні і дуже погано намальовані комп’ютерні пончики атакують мешканців Провінційного Американського Містечка. Всі біжать, кричать, стрибають:

За сюжетом якась хімічна субстанція перетворює звичайні пончики в кровожерливих вбивць, і тепер трьом друзям належить рятувати рідне містечко від м’ясоїдних кондитерських виробів. Загалом, справжній «Червоний харчовик»!

Як ви зрозуміли, це черговий лютий треш, але з деякими приємними винятками. Виняток перше — в «Пампушках» знявся Сі Томас Хауелл, коли-то бігала від Рутгера Хауера в «Попутника», а тепер драпающий від пончиків. Виняток друге — вже 17 листопада цей фільм можна буде безкоштовно подивитися в цих ваших інтернетах. Як бачите, з таким розкладом це «Оскар», та напевно і не один.

Тепер ти точно сядеш на дієту!

Зняв шедевр Скотт Вілер, до цього запускавший акул в гори і взагалі давав зрозуміти, що месьє знає толк. В інших ролях Фредрік Барнс, Кайла Комптон, Лорен Комптон і ще якісь люди.