Симулятор нищеброда. PC Building Simulator релизнется вже в січні

450








0

Раз симулятор бомжа все ніяк не дійде до релізу, будемо задовольнятися симулятором складальника комп’ютерів. PC Building Simulator, найпростіший (в плані реалізації) конструктор компа став хітом Steam ще в минулому році — хоча гра вийде з раннього доступу лише 29 січня 2019 року.

Немає грошей на топовий комп’ютер? Красива сусідка не кличе перевстановити їй «Вінду»? Немає проблем, нищеброд! Став собі PC Building Simulator і самостверджуйся в гордій самоті!

«Побудуйте свою ПК-імперію: почніть з базової діагностики і закінчите складанням машин, за які вдавиться будь-який геймер! До того ж ми постаралися максимально точно передати реальні ціни на реальні комплектуючі».
Steam

Типовий гравець
PC Building Simulator

Про реальні ціни це не просто маркетинговий наброс. Завдяки партнерству з відомими виробниками PC Building Simulator задіяні реально існуючі комплектуючі, тому гру можна навіть використовувати як посібник для тих, хто хоче самостійно зібрати свій кращий комп’ютер чи навіть планує це робити для інших.

Незважаючи на те, що демо-альфа-версію гри вже завантажили більше 650 000 разів, гравці скаржаться на те, що в цілому PC Building Simulator досить нудний. І що він згодиться хіба що комп’ютерним задрот, які люблять годинами вставляти що-небудь в слоти — не відволікаючись на такі дрібниці, як секс з подружкою, наприклад. Так що творцям потрібно придумати щось ще, крім як режим кар’єри з обмеженою кількістю часу і ресурсів.

Скажімо, складання комп’ютера в місцях позбавлення волі або з підроблених комплектуючих (ачивка «Обуй лоха»).