Shit wish: перший трейлер ремейка «Жаги смерті»

371
0

«Ого, у шакалів бомбануло!». Може бути і так, але ми до цих пір під враженням від трейлера довгоочікуваного ремейка класичної екшн-драми «Жага смерті». Режисер Елай Рот, у фільмах якого колись свердлили живим людям голови, раптом вирішив, що нове бачення драми це карамельний кліп на півтори години з Брюсом Віллісом у ролі білого нігга.

Нагадаємо нашим маленьким друзям, що таке «Жага смерті» 1974 року і чому нам дуже шкода, що виконавець головної ролі, старина Чарльз Бронсон, не може їх усіх зараз продірявити своїм розкішним револьвером 32 калібру.

«Жага смерті» (англ. Death Wish) — американський кінофільм режисера Майкла Віннера, знятий за однойменним твором Брайана Гарфілда. У центрі картини нью-йоркський бізнесмен Пол Керсі, дружину і дочка якого вбивають відморозки з вуличної банди. Зневірившись знайти правосуддя у закону, Керсі бере в руки зброю і виходить на вулиці нічного Нью-Йорка, де починає полювання на хуліганів і грабіжників. Слава про безжальному «нью-йоркському месника» розноситься по всій країні.
Kinopoisk.ru

Згодом було знято аж чотири сиквела, кожен з яких по-своєму перегравав нехитрий сюжет першої картини. На жаль, все продовження були помітно слабкіше стрічки 1974 року, хоча градус насильства у них навіть за теперішніх часів дивує — в одній зі сцен герой Чарльза Бронсона косив ворогів з кулемета.

Образ простої людини з кулеметом явно заважав спати іншому актору, Сильвестру Сталлоне, який довгі роки виношував ідею розповісти історію заново. І в 2007 році, на хвилі успіху камбеків Роккі та Рембо він вже взявся за зйомки, природно, з собою в головній ролі. Але процес чому-то застопорився, і в 2012 році проект його мрії пішов до Джо Карнахану, режисерові «Козирних тузів» і «Команди А». Але той тільки зробив вигляд, що жадає смерті». Тіло справа не рухалася до 2012 року, коли до ремейку раптом не запалився любов’ю… Елай Рот, коли-то повернув на великі екрани рейтинг R і зняв кілька дійсно брутальних слешерів.

Элаю вручили сценарій Карнахана і, ймовірно, сказали приблизно так: «зроби вже щось цим лайном». Тоді шакалам, а здавалося, що така людина просто зобов’язаний зробити гранично жорстокий і кривавий ремейк, і що навіть давно згаслий Брюс Вілліс знайде в собі сили перетворитися в нещадного Підлоги Керсі.

Але… вийшло чорт знає що.

Так, це всього лише трейлер, який робить не пов’язана зі знімальною бригадою команда збоченців маркетологів, але дуже тривожний дзвіночок. Однак подивіться самі:

Чому все так погано грають? Навіть відомі і шановні актори (ого, вони відрили Елізабет Шу!)& Чому у трейлера загальний настрій такий, наче нова «Жага смерті» — комедія? І це що, теж рейтинг R?!

У нас ще багато питань. Але просто порівняйте це з трейлером «Жаги смерті» тисяча-бля-дев’ятсот-бля-четвертого-бля року:

«Чарльз, старовина. Здається, ми все просрали».

«Жага смерті» вийде на світові екрани 22 листопада 2017 року. Режисер Елай Рот. У головних ролях: Брюс Вілліс, Вінсент д’онофріо, Елізабет Шу.