Що ж ти вєшся: нову версію «Ворона» Sony Pictures зніме

1468
0

«Долітався». Приблизно так коментують диванні кіноексперти новину про те, що рімейк «Ворона» 1994 року поставить студія Sony Pictures, відповідальна за такі недавні фільми, як «Темна вежа» (гівно), і «Мисливці за привидами» (ще й жіноче).

«Ворон» — трилер 1994 року, знятий на основі коміксів Джеймса О Бару. Розповідає про рок-гитаристе Еріці Дрэйвене — музикант і його наречена були вбиті вуличною бандою, але хлопець знайшов час і можливість повернутися з того світу, щоб помститися відморозкам. Це в нього вийшло так добре, що довгі роки тисячі обоссаных під’їздів прикрашав слоган фільму: «дощ не може йти вічно».

«Ворон» в чомусь унікальний фільм. Тому що невідомо, за що його так люблять ось вже двадцять з гаком років. Може бути через те, що на зйомках картини ненавмисно вбили виконавця головної ролі, Брендан? Тому що видатної режисури Алекс Пройас не показав, та й сюжет про повстав з мертвих музиканта хоч і виглядає ефектно, але на ділі зводиться до ще однієї історії помсти. Хоча Брендон був хороший, звичайно. Загалом, завдяки такому похмурому флеру, фільм став культовим, і навіть отримав три нікчемних продовження. А також ТБ-серіал з, вибачте, Марком Дакаскосом.

І з 2008 року Голлівуд намагається «Ворона» перезняти.

Майже десять років тому Стівен Норрінгтон, обпікшись з супергеройських блокбастером «Ліга видатних джентльменів», задумав оновити сумну історію Еріка Дрэйвена. Якого саме актора він збирався вбити на зйомках ми не знаємо, тому що Норрінгтон так нічого і не зняв, і взагалі пішов з кіно. А шкода, бо свій варіант він писав спільно з музикантом Ніком Кейвом, і це напевно було щось як мінімум не дурне. І може бути навіть з Кайлі Міноуг.

Після Норрінгтона пір’я «Ворону» їли багато, але нічим реальним ці спроби не закінчувалися. В різні роки до «Ворону» приписували наступних акторів:

  • Марка Уолберга. Ворон з великою пиписькой;
  • Бредлі Купера. Питущий і веселий Ворон;
  • Райана Рейнольдса. Трохи дедпульный Ворон;
  • Джеймса Макевоя. Психований Ворон;
  • Тома Хиддлстона. Інтелігентний Ворон;
  • Люка Еванса. Гей-френдлі Ворон;
  • Джека Х’юстона. Кого???
  • Джейсона Момоа. Здоровий, але трохи тупий Ворон.

Все це неподобство тривало, нагадаємо, з 2008 року — режисери і актори змінювалися, проект перекидали з студії в студію, як перекидають сміття через паркан шкідливі дачники-сусіди. І ось новина — володіє правами на виробництво картини студія Relativity перепродала проект гігантові Sony Pictures, і це після багаторічних спроб сплавити бренд. У Sony для такої справи, зрозуміло, і режисер, і всі актори знайдуться, але що це буде за фільм? Судячи по смаковим уподобанням їх продюсерів, похмура історія про помсту з гробу може перетворитися на ще один річний кинчик з ідіотами-персонажами.

А то і гірше того — Ерік Дрейвен цілком може стати… Ерікою Дрейвен?