Ще далі, ще глибше: знімається «Глибоке синє море 2»

429
0

У 1999 році вийшов досить дурний фільм Ренні Харліна, що розповідає про те, що буває, коли вчені роблять великих акул ще більше. І розумніше. Картина була аби яка, але для свого часу досить ефектна і кривава. Настав час зробити їй продовження!

Ще трохи кровищи:

«Щелепи» (1975 р.)
«Відкрите море» (2003р.)
«Дрейф» (2006р.)
«Заклинателька акул» (2012р.)
«Акулячий торнадо»* (2013р.)
«Синя безодня» (2016г.)

*Тільки якщо у вас є почуття гумору

Стабільно раз в рік сучасний кінематограф видає черговий Страшний Фільм Про Акул. Але страшний тільки для веганів тих, хто з побоюванням миється навіть у власній ванній — і істерично верещить, коли на поверхню раптом спливає гумове каченя. Ну а для міцних задом духом були «Щелепи», але ефект даного фільму так ніхто повторити не зміг, хоча у режисерів на це було 40 з гаком років. «Глибоке синє море» в цьому плані картина скоріше для тонкочувствующих, з душевною травмою та емоційно розпатланих. Картина про те, як одні ідіоти роблять із старих-добрих акул абсолютна біологічна зброя була хороша не тільки непоганий комп’ютерною графікою але і тим, як хвацько режисер розправлявся з героями.

Ось, приміром, одна з досить цікавих сцен фільму, в якій персонаж Семюела Л. Джексона наочно показує, що в хоррорах монологи реально небезпечні для здоров’я (спойлер, ха):

В іншому ж це була чергова гра в догонялки з тією лише різницею, що в ролі мишок були люди, а в ролі кішок — риби. Але фільм примудрився заробити 160 млн. доларів при бюджеті в 60 млн. І ось РАПТОВО сіквел, до першої картині має дуже віддалене відношення, але витримує колишню зручну стратегію. Так, знову акули, і знову люди роблять з ними що-то, щоб дозволило б рибам добиратися до соковитих хомо сапієнсів трохи швидше. А ось і грандіозний сюжет:

«Мільйонер Карл Дюран вклався в свій новий секретний проект. Голова фармацевтичної компанії планує видобути з бичачих акул речовина, яке б сто разів збільшило його доходи. Але щоб його отримати, акул потрібно видозмінити. Найнятий консультант і захисник тварин швидше за інших розуміє, до чого насправді можуть привести такі експерименти. І призводять ж!».

Загалом, «Глибоке синє море», але на новий лад. Але тепер немає ні Ренні Харліна (він освоює інші бджеты), ні Томаса Джейна, ні репера LL Cool J, ні цицьок Саффрон Берроуз (хоча їх і не могло бути). Зате буде режисер Дэрин Скотт (хто?) і якісь навіть актори — Роб Майес, Дэниелла Савре і Майкл, вибачте, Біч.

Фільм «Глибоке синє море 2» вже щосили знімається на потужностях кабельного каналу SyFy і обіцяний до виходу в 2018 році. Так що красивої картинки не чекаємо. Але — пам’ятаєте? «Стабільно раз в рік сучасний кінематограф видає черговий Страшний Фільм Про Акул».

Треба дотримуватися правило, ага.