Шакали, відпочивайте з ходу!

406
0

Громадяни шакали, вже майже літо! Скоро ми забудемо про роботу, про мерзенного шефа, про дедлайни, про-проблеми-емоції-господи-коли це все закінчиться! І просто подумаємо про відпочинок. Адже за зиму і весну, в очікуванні відпустки, ми встигли покритися тріщинами, а дехто з нас навіть і облізти. Але як, що, де? Як все організувати, продумати, і щоб швидко, дешево, Без Нервів?! А-а-а-а-а!

Що таке відпочинок або подорож? Для початку, це досить болюче і витратний процес підготовки до цього всього. Тому що відпочинок потрібно заслужити. І мова не лише про гроші. Хоча і про них теж. Ми ж зараз всі розумні, і знаємо, що білорус завжди знайде спосіб заощадити. Але ж ще потрібно вирішити для самого себе, де ти будеш відпочивати, і як. Загалом, треба постаратися зробити так, щоб після відпочинку не довелося додатково… відпочивати.

Можна, звичайно, вибрати найпростіший шлях — дикуном. Береш свій «корч», доверху його набиваешь родичами (і одночасно спонсорами твоєї поїздки), і шуруєш куди-небудь в Україну, ближче до моря, але подалі від Крымнаша. Але такий варіант був гарний у 90-ті, які прийнято називати «лихими». Крутити баранку цілодобово по не самим кращим дорогах, щоб потім жити в наметі — задоволення для самих сміливих і сильних. Сьогодні все-таки хочеться з комфортом. Щоб навколо тебе бігали. Щоб тобі приносили. І щоб ввечері ліжечко з супутниковим телебаченням. Так?

Сьогодні все-таки хочеться з комфортом. Щоб навколо тебе бігали. Щоб тобі приносили. І щоб ввечері ліжечко з супутниковим телебаченням.

Так як бути? Ну як — звертатися до турагентствам, звичайно ж! Їхати в офіс, вивчати проспекти, слухати солодкі промови про десятизведочные готелі та «ол інклюзив». Так, мабуть, це відмінний варіант!

Або… ні? Адже нині на дворі 21 століття, так? Інтернет, ось це ось все… Може є можливість, не встаючи з улюбленого продавленого дивана вибрати собі тур, підібрати готель, оформити трансфер або навіть орендувати машину?.. Але як, куди, що клікати, де шукати?! Сайтів туроператорів просто море, як би до них не потонути, судорожно розгрібаючи безодню банерів і ще хапаючись за свій гаманець. Кругом же обман, брехня і шахраї!

Спокійно. Просто спробуйте Hodu.by. Друзі шакалів зробили один сайт, який готує подорожі «під ключ»: знаходить дешеві квитки, пропонує тури без посередників, оформляє трансфери і навіть наливає мохіто знаходить реально цікаві екскурсії. А ще «помилкові тарифи». І акції. І знижки. І гарячі, просто обпікають пропозиції від ваших улюблених лоукостерів. Що ще потрібно для щастя?. І неважливо, хто ви: так званий індивідуальний турист, клієнт пакетного туру або вас просто так дістала дружина, що ви раптово вирішили рвонути куди-небудь в Тайланд, скориставшись помилковим тарифом.

Коротше! Можна не витрачати час на поїздки до фірми, можна не вдаватися до послуг сумнівних посередників, можна абсолютно все оформити на одному сайті! Залиште свої гроші і сили для відпустки, шакали! І скористайтеся тим, що вже зроблено і відмінно працює.