Шакали в Києві. Записки в/на місті

389
0

Як ми і попереджали, середину жовтня редакція Shakal.Today проводить в матері міст руських — в Києві. Причина: дуже захотілося українського борщу і горілкі. Ну і думовый фестиваль Doom Over Kiev, звичайно ж. Хоча перше важливіше!

Це блек метал або брутал дез?

Останні п’ять років ми щороку приїжджаємо до Києва і, в принципі, вже нормально так зрослися з цим чудовим містом. Так, тут, як і раніше, все набагато дешевше, ніж у Білорусі — навіть з урахуванням статусу столиці країни і недавно серйозно піднятих цін на алкоголь. І з урахуванням того, що у країни величезні економічні проблеми, а також тліючий смердючий котел під назвою ДНР і ЛНР. Який успішно підігрівається Росією. Але Київ все одно залишається місцем, де бачиш безперервний свято життя, нехай іноді у форматі «бенкету під час чуми».

В цьому році ми відчули на своїй шакальей шкурі знамениті київські пробки. Стояти півтори години на в’їзді в Київ — done. Так, місто захлинається від автомобільного трафіку, і з цим потрібно щось терміново робити. Наприклад, дізнатися, звідки у власників всіх цих розкішних джипів є гроші на такі машини? І навпаки, кількість жебраків і каламутних особистостей, які видають себе за «героїв АТО», теж помітно збільшилася. Також бачимо на вулицях гігантські банери зі всякими сектантами, які проводять молитви за ваше здоров’я і вдалий бізнес». І пам’ятник князю Володимиру досі стоїть. І культ «Небесної сотні» пропагується все сильніше, схоже, з цих нещасних ліплять черговий ідеологічний символ, істинно в дусі комуністичного минулого країни. Такі речі шалено дратують, немов Україна так і не зробила жодних висновків і залишається дикуватим державою, в якій немає закону і здорового глузду.

А ще ми побачили марш на честь Української повстанської армії. Видовище скільки ефектне, стільки й ідеальне для російських телевізорів:

Окремо хочеться сказати про заборону соціальної мережі Вконтакте. Бан обходиться дуже просто, так що виглядає така ініціатива якийсь імітацією діяльності і зайвим приводом позлити народ. Хочете насолити Росії? Просто станьте її сильніше, тому що забороною на образливі російські мемасики вам її не перемогти ніяк.

Але в іншому в Києві як і раніше п’яно і весело. І навіть погода, в принципі, благоволить. Шакалам, а тут подобається. Але подобається в Києві самим киянам?..