Розіграли в очко туза червяків: перші кадри з фільму «Тремтіння землі 6»

416
0

Ви не повірите, але Грабоиды, ці величезні і дуже агресивні підземні черв’яки, знову погрожують гетеросексуальним нормальним пацанам! Врятує від них тільки Берт Гаммер, який, як і 30 років тому, чи міцно тримає в руках величезну рушницю, здатне загнати назад у нору будь-якого, навіть самого довгого і товстого, черв’яка!

Бейкон, Уорд, Гросс.
Вони билися за Батьківщину!

Отже, в цьому році нас чекає вже шостий фільм з серії «Тремтіння землі». Франшиза стартувала в 1989 році бадьорою хоррор-комедією про двох телепнів, які стали мимовільними захисниками крихітного містечка від навали величезних підземних черв’яків. Роки потому фільм отримав статус культового і був дуже любимо на теренах колишнього Радянського Союзу. Картина запам’яталася не лише цікавою ідеєю про Грабоидов-убивць, але і двома яскравими персонажами, яких грали Кевін Бейкон і Фред Уорд. Також полюбився глядачам осіб-гармата Берт Гаммер (актор Майкл Гросс) — і це виявився єдиний персонаж, який був присутній майже у всіх подальших сиквелах і переробках.

Так ось, через роки було знято кілька продовжень, не сказати щоб вже зовсім поганих, але, приміром, ідея з літаючими черв’яками (які для польотів використовують кишкові гази) була так собі. А в якийсь момент і такий креатив закінчився, і Грабоидов взагалі відправили на Дикий Захід. Загалом, почався якийсь маячня; ситуацію покликаний врятувати однойменний ТБ-серіал (2003р.), але запалу вистачило лише на один сезон з 13 серій.

До речі, в минулому році був анонсований ще один серіал, для кабельного каналу Syfy. І — увага! — з Кевіном Бейконом у головній ролі, який вирішив повернутися до образу, який колись актора і прославив. Але тепер його Велу Маккі під шістдесят, у нього проблеми з випивкою і, як виявилося, черв’яками теж. Начебто до проекту був приписаний та 75-річний Фред Уорд, але це не точно. Шоураннером серіалу «Тремтіння землі» був призначений Ендрю Міллер («Таємний коло»), виробництвом серіалу повинні були займатися Universal Cable Productions і Blumhouse Television. Проте вже пройшов майже рік, і про цьому проекті відомо більше не стало. Сумно, адже телевізійну версію ніби як повинен був робити сам Вінченцо Наталі, творець таких потужних фільмів, як «Куб» та «Химера».

Так а що ж «Тремтіння землі 6»? Фільм повинен був вийти в січні цього року, проте тільки зараз були опубліковані перші кадри з картини. Ужастик отримав повний заголовок «Тремтіння землі: Холодний день в пеклі» і невинний дитячий рейтинг PG-13. Реліз поставлений на травень 2018 року, вийде картина виключно для відео.

Сюжет такий:

Головні герої (в числі яких Берт Гаммер і його син) відправляються в снігову Канаду, щоб розібратися там зі старими підземними знайомими. Далі вони виявляються у секретній лабораторії військових, які використовують Грабоидов для своїх далекосяжних планів. У якийсь момент черв’яки опиняються на волі і загрожують всьому світу. До того ж головні герої виявилися зараженими отруйною кров’ю Грабоидов… загалом, тут потрібні гармати побільше!

У картині знімалися: Майкл Гросс, Таня ван Граан, Грег Крик, Роб ван Вуурен та інші актори. Постановник Дон Майкл Пол. Сценарій написав Джон Вилпли, автор попереднього фільму серії.