«Рок-вересень»: побачити Slipknot, Black Sabbath, Девіда Гілмора і… офігєть!

367
0

Мережа кінотеатрів Silver Screen і «Невафильм» представляють: шоу кращих артистів кількох поколінь на екранах столичних кінотеатрів! Тільки у вересні дивимося фільми-концерти брутальних металістів Slipknot, легендарних Black Sabbath і одного з лідерів Pink Floyd Девіда Гілмора!

Славна традиція ексклюзивного показу виступів не просто топових, але справді знакових артистів триває! Навесні цього року ми дивилися багато в чому шокуючий, але все одно потрясний фільм-концерт «Rammstein: Paris», а цієї осені наш кайф буде посилено в три рази. Крутий гіг Slipknot в Нью-Мехіко (2017), неймовірне шоу Девіда Гілмора в Помпеях (2017) і концерт-прощання Black Sabbath в рамках їх останнього туру «The End of The End» (2016) — у вересні кожен знайде собі Того Самого Артиста з Тією Самою Музикою!

Slipknot: Day of the Gusano. В кінотеатрах 6 вересня

Захід завершено. Звіт можна прочитати тут.

Тільки 6 вересня 2017-го року дивіться в кінотеатрах Silver Screen прем’єру концерту «Slipknot: Day of the Gusano». Це буде єдиний день, коли концерт можна буде побачити на великому екрані.

Це запис знаменної виступу одного з найяскравіших музичних колективів планети, яка включає в себе, також, ексклюзивні інтерв’ю з учасниками Slipknot і шанувальниками групи.

На хвилі успіху свого п’ятого альбому «.5: The Gray Chapter», Slipknot вирішили організувати власний музичний фестиваль «Knotfest» на майданчику одного з найбільших музичних ринків світу, в оточенні самих відданих шанувальників — у місті Мехіко-Сіті.

Режисером «Day Of The Gusano» виступив перкусіоніст Slipknot М. Шон Крейен. Шон зафіксував на відео перший в історії колективу візит до Мексики, що відбувся в грудні 2015 року. Це довгоочікуване шоу відкриє вікно в світ хаосу Slipknot, який музиканти створювали своєю творчістю останні 20 років.

Тривалість: 90 хвилин (включаючи ексклюзивні архівні матеріали).

David Gilmour: Live At Pompeii. В кінотеатрах 13 вересня

13 вересня у вас є унікальна можливість побачити в кінотеатрах Silver Screen сольний концерт одного з видатних музикантів сучасності: учасника легендарної групи Pink Floyd Девіда Гілмора!

«David Gilmour: Live At Pompeii» — це небувале по своїй енергетиці потужне, барвисте шоу з використанням піротехнічних установок, об’ємних лазерних інсталяцій та окружної кінопанорами, на якій демонструється відео–арт, спеціально створений для візуального супроводу відбувається на сцені.

Цей концерт був виконаний Гілмором дві ночі поспіль на арені давньоримського амфітеатру в Помпеях через 45 років після запису однойменного концерту Pink Floyd.

Фільм-концерт буде показаний у форматі 4К і Dolby ATMOS і поєднає в собі кращі моменти з обох шоу, відображених режисером Гэвином Елдером, відомого своїми роботами з Девідом Лінчем і Duran Duran.

2 600 осіб — рівно стільки шанувальників музиканта зібралося на руїнах стародавнього міста, щоб насолодитися виступами свого кумира!

Концерт «David Gilmour: Live At Pompeii» був проведений у рамках річного турне музиканта в підтримку свого 4-го сольного альбому «Rattle That Lock». У концерт увійшли великі композиції з останніх альбомів Гілмора «Rattle That Lock» і «On An Island», а також вже стали класикою «Wish You Were Here», «Comfortably Numb», «One Of These Days» і багато інших.

Тривалість: 120 хвилин.

Замовлення квитків та всі подробиці тут.

Black Sabbath «The End of The End». В кінотеатрах 28 вересня

28 вересня дивимося на великих екранах Silver Screen фінальний виступ однієї з найвидатніших рок-груп сучасності, багато в чому визначила такий жанр, як хеві-метал: легендарних Black Sabbath!

«Black Sabbath: The End of The End» — це заключне шоу колективу, який був на сцені майже півстоліття. Їх фінальний виступ 4 лютого 2017 року в Бірмінгемі — місті, де все починалося — ознаменувало закінчення прощального світового турне «The End» і, одночасно, підсумок дивовижній музичній діяльності групи.

Цей концерт — остання можливість для шанувальників групи насолодитися знаковими хітами Black Sabbath, які увійшли до їх ключові альбоми, такі як: «Iron Man», «Paranoid», «War Pigs» і багато інших. Ця запис відкриває вікно у світ особистих взаємин музикантів як колективу в цілому, так і кожного члена групи окремо: Оззі Осборна, Тоні Айоммі і Гизера Батлера.

«Black Sabbath: The End of The End» — це не просто концерт. Це останнє слово найбільшою метал-групи всіх часів!

Тривалість: 120 хвилин.

Замовлення квитків та всі подробиці тут.

Від металу і до арт-року —
не пропустіть можливість побачити фільми-концерти світового рівня!