Рай для нищебродов: стартувала осіння розпродаж Steam

479
0

Вважаєте, що Гейб Ньюелл зі своїми п’ятьма з половиною мільярдами баксів недоїдає? Впевнені, що Steam з його оборотом 3.5 мільярда доларів терміново потрібна фінансова допомога? Тоді бігом на осінню розпродаж в найпопулярнішому в світі цифровому магазині!

Сервіс цифрової дистрибуції оголосив про початок традиційної Steam Autumn Sale, приуроченої до акцій Black Friday і Cyber Monday. Кожен день з 22 по 28 листопада в каталозі будуть з’являтися нові пропозиції знижок на ігри — всього 7210 найменувань ігор.

Порившись знижки, які можна побачити зниження цін як на відвертий мотлох, так і на досить свіжі релізи. Приміром, зараз доступні знижки в розмірі 50-70% на ігри серії Fallout, знижки в 50-80% на гоночну франшизу DiRT, знижки в 87% на ігри серії Resident Evil, зниження цін на The Evil Within 2, South Park The Fractured but Whole і так далі. З новья — зі знижкою 40% віддають Middle-earth: Shadow of War, а Darkness II: The New Colossus разом з сезонним пропуском став дешевше на 50%.

Також Steam запустив вже друге голосування на престижну премію Steam Awards. Номінації там жартівливі: «Світ і так жорстокий, давайте жити дружно», «Сам собі авантюрист», «Бачу навіть у сні», «Мамині спагеті». Так що ставлення до цього конкурсу може бути тільки відповідне. Але якщо цікаво — велком.