Пяний чи мертвий — гра Drunk or Dead вийшла на Steam GreenLight

383
0

Білоруський інді-проект Drunk or Dead отримав «зелене світло» в Steam — гра для пристроїв віртуальної реальності тепер має шанси перетворитися на комерційний продукт. А все завдяки оригінальній задумом — Drunk or Dead мало відстрілювати зомбі, потрібно ще й постійно бухати.

За сюжетом Drunk or Dead розповідає про наслідки чергового смертельно небезпечного вірусу, який діє тільки на тверезої людини.

Суть в наступному: ти знаходишся у білоруському барі, який ломляться зомбі. Ситуація, в принципі, рядова для кого-небудь заводського району в Мінську. Але! У тебе є можливість стріляти зомбі, і краще це робити, будучи в нетверезому стані — в цьому випадку час у грі сповільнюється, і потрапляти в зомбі стає простіше (щось подібне було реалізовано у грі Superhot). Проте після пари стаканчиків картинка розмивається, і ти відчуваєш на собі всі принади сильного алкогольного сп’яніння. Але й залишатися тверезим теж не вихід, оскільки в цьому випадку зомбі поводяться агресивніше, а ризик заразитися вірусом значно збільшується. Така от дилема! Класичний тир для VR приваблює цікавою ідеєю і, потенційно, захоплюючим геймплеєм. Головне не накосячілі в подальшому.

Drunk or Dead. Роботи непочатий край

Розробники з досі невідомою студії 4iLab Ltd повідомляють, що зробили Drunk or Dead напередодні католицького Різдва всього за 48 годин, і поки цей проект важко назвати повноцінною грою. Але отримавши «зелене світло» в Steam і деяку частку вірусної популярності, Drunk or Dead може стати як мінімум непоганим стартом для крихітної білоруської студії. Ну а бухати — це ж одне з національних якостей білорусів!