Пункт прийому вторсировини: «Термінатор 2» повертається на екрани

433
0

Режисер Джеймс Кемерон майже 10 років знімає нові «Аватари», і коли ми їх побачимо, точно не скаже ніхто — терміни постійно зсуваються. Історії про нові страждання інопланетних меншин вимагають величезні бюджети, і в якийсь момент Кемерону потрібні додаткові джерела доходу. Одного разу погляд генія впав на старі відеокасети…

Ще в 2012 році розумниця Кемерон ще раз підняв з глибин «Титанік» — випустив оновлену, 3D-версію своєї знаменитої драми про те, що плаває на воді двері може поміститися тільки товстий зад Кейт Вінслет, але ніяк не Дікапріо. Старт-ап спрацював, і Кемерон знову відмінно заробив ($343,4 млн. у світовому прокаті). І ось черга другого «Термінатора», як вважається, кращого сиквела всіх часів і народів. Гріх було б ще разок на ньому не заробити!

Офіційний трейлер «Термінатор 2: Судний день 3D»

До честі Кемерона, у випадку з культовим фантастичним бойовиком режисер дійсно попрацював над «осучасненням» картинки. Це не дуже видно в трейлері «Термінатор 2: Судний день 3D», але робота була виконана досить велика. Це помітно краще, якщо порівнювати старі кадри з новими. Ось, наприклад:

Він повернувся і вколов ботокс. Зображення з сайту theterminatorfans.com

Видно, що картинка стала яскравіше, пропорції екрану змінилися, і в теж час з’явився деякий «блюр». Приміром, на лобі в кіборга пропали дрібні прищики, викликані, напевно, поганими умовами праці термінаторів. Повідомляється, що крім власне 3D у фільмі були виправлені численні «ляпи», змінилася гамма і були доопрацьовані спецефекти. Загалом, ще трохи, і вийшли б нові «Трансформери».

За перенесення картини в формат 3D відповідали компанії DMG Entertainment і Studiocanal і Джеймс Кемерон особисто. Прем’єра фільму «Термінатор 2: Судний день 3D» відбудеться в серпні цього року.