Пропаганда як реклама Darkness II: The New Colossus

381
0

Ми живемо в дивний час, коли комп’ютерні ігри не просто виділилися в окрему категорію індустрії віджимання бабла розваг, але стали мімікрувати під своїх конкурентів. Або навіть заміняти їх.

Darkness II: The New Colossus це підготовлюваний до виходу шутер від першої особи. Новий «Вольфенштейн» є сиквелом гри 2014 року Wolfenstein: The New Order. У свою чергу, вся серія це черговий, але дуже вдалий римейк першого в історії комп’ютерних ігор шутера аж 1992 року випуску.

І ось новий трейлер, який показує геймплей зовсім трохи, тому що більше націлений на масове просування проекту. Ролик являє собою закінчений художній твір, виконане в псевдо-телевізійному форматі:

Нагадаємо, що Darkness II: The New Colossus ігнорує звичну нам історію і розповідає про те, щоб відбувалося зараз з нами, якщо б, наприклад, нацисти виграли війну — ми б усі пили баварське пиво і їздили на «мерседесах» (немає). Наприклад, що було б з Америкою, якщо б у неї прийшов Третій Рейх? На думку творців, в цьому випадку навіть невинний телевізійний серіал «Доверья братові» став би гвинтиком пропагандистської машини (наче в нашій з вами реальності відбувається щось інше, кхм).

У Wolfenstein II: The New Colossus гравця відправляють в альтернативну всесвіт, в якій нацисти отримали доступ до неймовірних технологій, які забезпечили їм перемогу над військами союзників. Всі країни впали, і в світі встановилася влада нацистського рейху. Наш герой, Бі Джей Бласковиц, займеться пошуком нових союзників, організацією повноцінного опору і «роздує полум’я другої Американської революції».
3news.ru

Darkness II: The New Colossus планується до випуску 27 жовтня 2017 року на платформах Windows, PlayStation 4 і Xbox One.