Пролетарі всіх країн, підключайтеся! Радянський рай в грі Workers & Resources: Soviet Republic

432
0

Найсолодший у світі пломбір, найдоступніше жулье житло, самі гарантовані кожному громадянину репресії? Багато чого з цього повернеться до вас навесні 2019 року — в грі Workers & Resources: Soviet Republic! У цьому економічному симуляторі вам належить побудувати окремо взятий рай окремо взятого комуніста. Вперед, товариші!

Компанія-розробник 3DVision існує з 2005 року. Офіс розташований в місті Кошице, Словаччина. Кілька років тому компанія стала повністю незалежною від інвесторів. Найвідоміша їх розробка — вертолітний симулятор Air Missions: HIND.

Workers & Resources: Soviet Republic — це класичний економічний симулятор з опцією містобудування. Гравець управляє бідної республікою — її економікою, транспортом, торгівлею і навіть жителями. Останнє особливо важливо, оскільки є основою планової економіки — грубо кажучи, керуючи цінами на горілку, ти керуєш і рабами народом. Гравцеві належить 30 років пхати товаришів до світлого майбутнього, з 60-х і до 90-х років XX століття. Це включає будівництво інфраструктури, транспортних вузлів, і, відповідно, видобуток ресурсів — і все в реальному часі.

А що ж геноцид власного народу? — запитає нас читач. Де фіча «Тверда Рука Вождя»? Як ми можемо мотивувати громадян працювати 24/7 без опен-спейсов в концтаборах і корпоративів з розстрілами? На цей рахунок представники 3DVision кажуть, що гравець зможе відправляти громадян на роботу, а також на відпочинок, але поки без радянських способів агітації. Можливо, що функцію «Включити Сталіна» додадуть пізніше, адже розробка гри Workers & Resources: Soviet Republic ще триває!

Поки механіка гри і її справжні можливості незрозумілі, все, що нам залишається, це роздивлятися скріншоти. І хоч в цілому графіка кострубата, але ці милі оку «хрущовки», ці рідні смердючі вантажівки!.. Шакали в захопленні:Яку країну просрали!

Поки скачати Workers & Resources: Soviet Republic ще не можна, але чекати релізу в ранньому доступі в Steam начебто залишилося пару місяців. Чекаємо потім DLC «Лихі 90-е», введення Залізної завіси і паради на 9 травня (і щоб обов’язково з ветеранами!).