Пригоди Жопадетектива: аніме, яке ви заслужили

448
0

Якщо у православному Радянському Союзі слідство вели Колобки, то в богомерзкой сучасної Японії розслідуванням мерзенних злочинів займається Жопа. Точніше, Жопадетектив — персонаж (в)популярної дитячої книжкової серії.

Отже, Toei Animation, одна з найбільших анімаційних студій в Японії і виробляє аніме просто-таки в галактичних масштабах, взялася за екранізацію дуже неоднозначною серії книг. Неоднозначною для нас, що живуть в «центрі Європи», і для яких поки найогидніше в телевізорі — гіпнотична посмішка співака Олександра Солодухи. А ось японський письменник Йыко Танаки та ілюстратор Масахида Фукасава так не вважають, і з 2012 року вже висіялися цілих шість книг про бравого Жоподетектива (Oshiri Tanteiон, Butt Detective), який «добре відчуває запах нового справи». Продано 1.7 мільйона копій книг, між іншим!

Ось вам і трейлер першої серії, названої, в перекладі, «Випускання повітря перемоги»:

Нове, і явно проривний аніме буде показуватися на каналі Toei Animation, а також в додатку «YouTube KIDS». Режисером виступив Megumi Ishitani. В озвучці: Yuko Sanpei (Жопа), Ayaka Saito (пес-асистент), Ikkei Watanabe (голос за кадром).

До речі, Жоподетектив це далеко не самий дивний персонаж з японської анімації. Є у нього і гідні конкуренти. Наприклад:

  • Unko-san (Какашка) — серія про союз коричневих фей-какашок. У центрі сюжету Ункосан, який героїчно вирішує всі проблеми рідного ком’юніті.
  • FLCL (Фурі-Курі) — історія про хлопчика, у якого після травми стали рости з голови роботи. Звідси і безліч суто побутових проблем.
  • Pom Poko (Помпоко: Війна танукі) — єнотовидні собаки-обортни протистоять хомо сапиенсам у праві жити на Землі. Б’ються не аби як, але власними мошонками. Тому що можуть собі це дозволити!
  • Гото (Паразит) — леденить зад дух історії про вторгнення на Землю прибульців-гельмінтів. Черв’яки володіють супер-здібностями і взагалі дуже активні!

Ну а взагалі справжній Жоподетектив повинен виглядати тільки так: