Повернення космічного пожирача котів. Warner Brothers поверне нам Альфа

446
0

Якщо радянські діти в 80-х задовольнялися тим, що роками дивилися на Хрюшу і Степашку з руками ляльководів попи, то багатим американським молодикам потрібно було щось більш серйозне. Наприклад, цинічний плюшевий інопланетянин, агресора в забезпечену лос-анджелескую сім’ю.

«Альф» (англ. ALF від англ. Alien Life Form — позаземна форма життя) — американський комедійний телесеріал 1986 року випуску. У США серіал тривав чотири сезони в період з 1986 по 1990 рік. Показаний у 80 країнах світу, в тому числі і в Росії.

Серіал «Альф» став культовим і породив цілу медіаімперію — від жуйок до мультиплікаційних і комп’ютерних версій. Толстоносый прибулець з планети Мелмак, люблячий повечеряти яким-небудь котом і не пропустить можливості дорікнути, підкуповував своєю буркотливим характером і дуже людськими поганими звичками. Зрозуміло, що після закриття серіалу в 1990 році шанувальники вимагали його продовження. Але знадобилося 28 років, перш ніж Warner Brothers зважиться на перезапуск франшизи «Альф» — студія спробує освіжити історію і зіграти на ностальгічних почуттях. До речі, це вже не перша спроба повернути нам прибульця — у 2012 році художній фільм з комп’ютерною анімацією «Альф» хотіла зняти Sony Pictures Animation, але, мабуть, весь бюджет пішов на котів.

Швидше за все, цього разу Альф звалиться на голову іншій американській родині, адже актори, що грали майже 30 років тому Таннерів, безнадійно постаріли (а Макс Райт, який зіграв главу сімейства, банально спився). І, швидше за все, і сам Альф внутрішньо (але не зовні), зміниться — адже сьогодні нам потрібен цисгендерный інопланетянин-негр із зайвою вагою, не менше. Тільки так ми проявимо до нього співчуття. До того ж, за чутками, нові серії стануть і сиквелом теж, т. к. за сюжетом Альф повернеться на Землю через 30 років після подій оригінального серіалу.