Потужний трейлер «Наслідків». Шварценеггер караючий

370
0

У Мережі з’явився перший ролик нової драми з Арнольдом Шварценеггером у головній ролі. Раніше називався «478», фільм «Наслідки» (Aftermath) переказує реальну історію зіткнення двох авіалайнерів над Боденському озером. І всього того, що сталося потім.

Зіткнення над Боденським озером — велика авіаційна катастрофа, що відбулася 1 липня 2002 року. Авіалайнер Ту-154М авіакомпанії «Башкирські авіалінії (БАЛ)» зіткнувся в повітрі з вантажним літаком Boeing 757-200PF. Зіткнення сталося неподалік маленького міста Überlingen близько Боденського озера (Німеччина). Загинули всі на борту обох літаків 71 людина — 2 на «Боїнгу» (обидва пілота) і 69 на Ту-154 (9 членів екіпажу і 60 пасажирів, серед яких було 52 дитини).
wikipedia.org

Але на цьому історія не закінчилася. 24 лютого 2004 року на порозі свого будинку був нашинкован авіадиспетчер Пітер Нільсен. З’ясувалося, що його зарізав Віталій Калоєв, що втратив у авіакатастрофі дружину і двох дітей. За його словами, він лише хотів отримати від авіадиспетчера вибачень. Здається, не отримав. За підсумками Калоєв сів на 8 років, відсидів і повернувся в рідну Осетію чомусь героєм. І відразу став заступником міністра будівництва та архітектури Північної Осетії.

Зняти фільм про ці події збиралися давно, але тільки в 2013 почалися перші зрушення. Автори майбутньої картини навіть спілкувалися з самим Калоєвим, щоб він не був проти екранізації… самого себе. Віталій вимагав, щоб фільм точно відповідав реальним подіям, але потім, як здається, махнув рукою. Ось і став Термінатор Калоєвим, і з характерним німецьким акцентом.

Перший трейлер «Наслідків» говорить про те, що Арні, як мінімум, старався — стариган виглядає грізно і переконливо.

Для 69-річного Арнольда Шварценеггера «Наслідки» це явно чергова спроба стати драматичним актором при мінімумі витрачених коштів. У 2014 році він знявся в також інді-драмі «Заражена», і хоча великої популярності фільм не отримав, картина була зустрінута критиками куди краще, ніж «Термінатор: Генеза» та інші спроби актора зберегти за собою статус героя бойовиків. Перший трейлер «Наслідків» говорить про те, що Арні, як мінімум, старався — стариган виглядає грізно і переконливо.

«Наслідки»

Зняв фільм молодий режисер Елліотт Лестер («Соловей», «Без компромісів»). У ролях: Арнольд Шварценеггер, Меггі Грейс, Кевін Зегерс. У числі продюсерів значиться Даррен Аронофскі.

«Наслідки» з’являться в обмеженому числі американських кінотеатрів і в цифровому форматі 7 квітня 2017 року.