Похрюкай мені, тварина! «Кулі справедливості», перший грайндхаус з Казахстану!

409
0

В треш з’явився новий гравець — в Казахстані (де це?) вирішили, що не одними нурсултанами назарбаевами єдині і казахи теж вміють в грайндхаус! Режисер Валерій Мільов представив на суд глядачів трейлер потенційного треш-серіалу — про людей-свиней, баб з вусами і Денні Трехо в ролі Могильного Хробака!

Сюжет «Кулею справедливості» (BulletsofJustice) брутальний, як сам Диявол:

«Йде Третя Світова війна. Американський уряд починає секретний проект з кодовою назвою «Армійський бекон», який покликаний створити суперсолдатів. Для такої справи придатні всі варіанти, і тому піндоси вирішують схрестити людей і свиней і подивитися, що вийде. Вийшло не дуже.
Тому що 25 років тому такі мутанти, але вже під назвою Свинячі рила, стають на чолі харчового ланцюжка — тепер вони вправі самі поїдати і розводити людей на своїх фермах, як тварин.
Але є люди, які чомусь не дуже люблять, коли їх жеруть. Очолює таку несистемну опозицію якийсь Роб Джастіс, коли-то мисливець за головами, а тепер хоробрий супер-казах. Роб хоче дізнатися, як так вийшло, що Свинячі рила стали господарями на Землі, і як їх можна самих пустити на ковбасу».

Проект збирає гроші на краудфандингової майданчику Indiegogo, і збори йдуть не дуже добре — на свинину поки отслюнявили всього 1% з необхідних 100 000$. Але рекламна кампанія тільки-но стартувала, так і трейлер чертовски хороший: фонтани крові, люди-свині, шалений Денні Трехо, та ще цицьки:

До речі, автори обіцяють не просто треш, але «хоррор, чорну сатиру і всяке таке». Поки готовий пілотний епізод, гроші збираються на пост-продакшн (читай, на спецефекти і додаткові галони бутафорської крові).

Незрозуміло тільки, хто, власне, знімає «Кулі справедливості». На Indiegogo згадується якийсь Тимур Турисбеков, а у світовій базі фільмів Imdb.com значиться Валерій Мільов, фігура досить відома в хоррорах — він зняв «Перезавантаження» зі Скоттом Эдкинсом і «Поворот не туди 6».

Так чи інакше, Shakal.Today бажає хлопцям досягти успіх у їх краудфандингової кампанії і відірвати людино-свиням п’ятачки!

До речі, якщо задонатите відразу 2500$, то отримаєте не тільки респекти і купу всякого мерчендайза, але і ексклюзивну маску Беннедикта Жопорыла, як на фото нижче. Гріх таке упустити, шакали!

«Кулі справедливості» і тру пигвойс!

Підтримати «Кулі справедливості» дзвінкою монетою можна на цій сторінці.