Погані новини, містер Андерсон. «Матриця» буде переснята

357
0

Нещодавно актор Кіану Рівз розповідав про те, що міг би знятися в «Матриці 4», але тільки якщо її знімуть сестри Вачовськи. Студія Warner сказала «ага» і зробила хід конем — нова «Матриця» дійсно буде, але абсолютно нова і без всяких там режисерів з відрізаними пиписьками.

Отже, ребут «Матриці». За інформацією журналу The Hollywood Reporter, робота над переробкою кінокласики вже почалася. Сценарій підготує Зак Пенн, який раніше працював над таким блокбастерным барахлом, як «Люди Ікс 2», «Електра» та «Месники».

В ролі містера Андерсона студія хоче чорношкірого Майкла Б. Джордана, який досяг певної популярності з фільмами «Фантастична четвірка» та «Крід: Спадщина Роккі».

Інсайдери підкреслюють, що до проекту ні Лана, ні Ліллі Вачовські ніякого відношення мати не будуть. Режиссерки в останні роки своїми новими фільмами зовсім не радують, тому що Warner напевно захотіли мінімізувати ризики. Що стосується моральної сторони справи — якого хріна вони взагалі вирішили переробляти те, що у переробці ніколи не потребувало — то залишимо це питання на совісті Warner.

І просто зробимо так, щоб ця нова «Матриця» з тріском провалилася в прокаті.

Культовий фільм-антиутопія «Матриця» вийшла в 1999 році. За сюжетом все людство давно поневолене машинами і виконує функцію батарейок. Вся життя людей проходить в комп’ютерній симуляції — Матриці. Про це дізнається хакер Нео (Кіану Рівз) і разом з компанією бунтарів починає боротьбу проти машин.