Подробиці другого сезону «Еш проти зловісних мерців» і чутки про четвертому фільмі

462
0

Другий сезон одного з найбільш кривавих і трэшевых серіалів 2015 року обзавівся першим трейлером і синопсисом. «Еш проти зловісних мерців», що став справжньою віддушиною для вже посивілих шанувальників трьох класичних фільмів Сема Реймі, продовжує тріумфальну ходу на телеканалі Starz. Ще більше мертвяків, ще більше крові, ще більше groovy!

«Еш проти зловісних мерців» (англ. Ash vs. Evil Dead) — американський телесеріал. Жанрово це треш-шапіто з елементами комедії та хоррора. Прем’єра відбулася на телеканалі Starz 31 жовтня 2015 року. Серіал входить у франшизу «зловісних мерців» режисера Сема Реймі. У заголовній ролі Еша Вільямса — Брюс Кемпбелл. Сюжет серіалу враховує історію останнього, третього на сьогоднішній день фільму «Зловісні мерці: Армія пітьми», однак через проблеми з авторськими правами події стрічки згадуються лише побіжно. Сем Реймі брав участь у створенні концепції серіалу.

Оригінальні теплі лампові фільми славилися цинічним і чорним гумором. Наприклад, там розпилювали своїх подруг

Отже, що нам відомо про другий сезон? По-перше, вся команда знову в зборі — Еш, Пабло, Келлі і Рубі знову будуть рубати в капусту свежесгнивших комрадов. До них прилучиться чорт знає звідки взявся батько Еша, Брок Вільямс, у виконанні Чи Мэйджорса («Людина на шість мільйонів доларів»), а також Тед Реймі, брат Сема Реймі. Тед виступить в ролі найкращого друга дитинства Еша. Також в каст додалася актриса Мішель Хард — вона зобразить постарілу першу любов головного героя. Ще в другому сезоні можна буде побачити актрису Елен Сэндвайсс (сестра Еша з оригінального фільму 1981 року). Вона знову зіграє свого персонажа, нехай і в невеликому камео.

«Еш проти зловісних мерців». Еш роздивляється Книгу мертвих. Це мануал по викликанню колекторів демонів

За сюжетом нового сезону Еш змушений покинути гостинний Джексонвіллі і повернутися в рідне Елк-Гроув, Мічиган, щоб знову зустрітися зі Зловісними мерцями — у трейлері показано, що Вільямс в якийсь момент повернувся до колишньої розбитний життя, але Зло знову змушує його взяти стару-добру бензопилу і почати розпилювання демонів. Найцікавіше в тому, що цей сезон буде набагато сильніше пов’язаний з оригінальними фільмами. Саме тому Еш чимало часу проведе в добре знайомому шанувальниками художніх «Зловісних мерців» відокремленому будинку в лісі, в якому є зловісна Книга Мертвих — Некрономікон. Автори обіцяють нам ще більше чорного гумору і трешу, що не може не радувати!

Що стосується гіпотетичної четвертого фільму, то продюсер серіалу Роб Тэперт вважає, що все може бути (втім, так нам говорять вже 20 з гаком років). Серіал продовжують історію третього фільму, сюжет знаходиться в тій же всесвіту і з кожною новою серією все більше буде пов’язаний з подіями з молодості Еша. Зараз ніяких проблем з тим, щоб зняти ще один сиквел немає, т. к. «Еш проти зловісних мерців» відмінно показує себе в прокаті — можна кувати залізо, поки воно гаряче. Залишилося тільки придумати гідну історію.

Нагадаємо, що в 2013 році вийшов брутальний ребут під назвою «Зловісні мерці: Чорна книга». Фільм непогано зустріли глядачі, хоча очікувалося, що стрічка збереже гумор старих картин.
Прем’єра другого сезону серіалу «Еш проти зловісних мерців» поставлена на 2 жовтня 2016 року. Всього буде 10 серій.