Перший трейлер «Темної вежі». Чорні ріелтори

426
0

Болісна екранізація самого відомого циклу Стівена Кінга отримала свій перший трейлер — в ньому ми можемо бачити основних персонажів, а також пояснення того, чому книжковий блакитноокий білий головний герой раптом став афроамериканцем. Спойлер: а просто тому.

«Темна вежа» це 8 товстенних книг, які розповідають про пригоди стрілка Роланда Дискейна в постапокаліптичному світі, який виглядає паралельним нашому з вами. Тобто теоретично в ньому є розумні блондинки і відсутні фудблогеры, але в цілому цей світ більше про магію, ніж про альтернативну реальність. Стрілку протистоїть демонічний Рендалл Флегг, «Людина в чорному». Цикл гігантський, з величезною кількістю історій, персонажів і подій. Здолати його можуть тільки дійсно сильно люблять автора читачі.

Підстрелений стрілок. Іствуд і Ельба

Рівно 10 років тому режисер Дж. Дж. Абрамс намагався перенести «Вежу» на великий екран, але був просто-таки роздавлений величезною кількістю матеріалу, який потрібно було якось перетворити в один фільм. З набутим синдромом тривалого здавлення Абрамс, скиглячи, відповз убік знімати «Зоряні війни» та інший шлак. Далі взялися за екранізацію було Аківа Голдсман, Брайан Грейзер і Рон Ховард, і ніби як на роль стрільця взяли Хав’єра Бардема, але через кілька років ця команда злилася. А шкода, тому що ця трійця дійсно могла зробити щось путнє. Але реально справа зрушила лише в минулому році, коли за монументальний проект взявся данський режисер Микола Арселя (хто?), а новим Дисклейном став… чорношкірий Ідріс Ельба. Останнє викликало сильне бурління в мережі, т. к. за каноном стрілець повинен виглядати як Клінт Іствуд: з глибокими зморшками і потемнілим від сонця особою. Але т. к. взяли Ельбу, особа стрілка потемніло просто страхітливо. Ну да ладно, хоч не Сергій Безруков.

І ось перший трейлер, який показує те, як бачить режисер головний працю прославленого майстра жахів. Здається, нам втюхують черговий блокбастер. Поряд з новою версією «Воно», «Темна вежа» явно стане однією з головних екранізацій книг Кінга.

Прем’єра фільму «Темна вежа» поставлена на серпень 2017 року. У головних ролях: Кетрін Уинник, Меттью Макконахі, Ідріс Ельба, Еббі Лі.