Перше (непотрібне) додаток до Kerbal Space Program

454
0

Ви здивуєтеся, але Kerbal Space Program, самий хардкорний у світі космічний симулятор, не тільки живий, але і отримав своє перше офіційне доповнення — «Making History Expansion». Всіх любителів стати віртуальним Илоном Маском чекає «величезний пак нового контенту», в тому числі «інструменти для створення своїх місій і завдання на основі історичних подій і відкриттів». Начебто непогано для напівмертвої гри, розробка якої ( за чутками) припинилася ще в 2016 році.

Kerbal Space Program (з англ. — «Космічна програма Кербала»; скор. KSP) — комп’ютерна гра в жанрі космічний симулятор, розроблена і видана компанією Squad. Гра відноситься до жанру справжніх космічних симуляторів. Під час гри необхідно конструювати космічні ракети і літаки, запускати їх і виконувати дослідницькі та наукові завдання.

Робили всі DLC також мексиканці з Squad, видавати додаток буде видавництво Take-Two Interactive, яка купила права на проект у травні 2017 року. І з травня, до речі, потік патчів і новин від Kerbal Space Program чому припинився. І ось перше додаток, яке покликане різноманітити ігровий процес. Хоча до цього, починаючи ще з 2010 року, коли гра Kerbal Space Program вперше дала про себе знати, з поліпшенням гри чудово справлялися мододелы… і безкоштовно. Ну да ладно.

Отже, що ми знаємо про «Making History Expansion»? На чому новому ми будемо борознити простори Оперного театру? Щоб дізнатися це, скористаємося інформацією з найстарішого російськомовного пабліка про цій грі (тільки переведемо її на нормальну російську мову):

«Це доповнення додає безліч нового контенту в гру, включаючи потужний інструмент створення місій, за допомогою якого ви зможете створювати і ділитися своїми сценаріями з іншими гравцями.

Також «Making History Expansion» включає в себе «History pack», який являє собою завдання на основі реальних подій і космічних відкриттів.

Новий інструмент зі створення місій дасть вам у руки повний контроль над завданнями, з практично нескінченним числом можливостей. Ви зможете видозмінювати ваші власні місії, включаючи місця старту і посадки, включати опцію випадкових поломок, вибухи, ремонт і багато, багато іншого. Ви також отримаєте можливість генерувати унікальні умови перемоги, а також ускладнювати ігровий процес, щоб тримати гравців у постійному напруженні, поки вони виконують завдання.

Kerbal Space Program. Як садити алюмінієві огірки

В дитинстві ми мріяли про космос, але чомусь стали менеджерами. Марили про неймовірні пригоди в вакуумі, але в підсумку чекаємо вільну касу. «Космічна програма Кербала» — хардкорних симулятор польотів для всіх тих, хто просрав свої мрії, але хоча б має трохи вільного часу у вихідні.


Читати…

Історичний пак включає в себе безліч заздалегідь створених завдань, за основу яких взято історія людства. Тепер ви зможете виходити у відкритий космос, виконувати аварійну посадку, а також спробувати відтворити найбільш значимі історичні події. З поправкою на власний стиль Kerbal Space, куди ж без цього!

Додаток так само додає безліч нових деталей і костюмів астронавтів у дусі часів космічної гонки між США і СРСР».

Чесно кажучи, такий набір нововведень може порадувати лише нових гравців Kerbal Space Program, т. до. все це в тому чи іншому вигляді було реалізовано в модах. Інтерес можуть представляти тільки нові текстури для стічних деталей, але платити заради цього 14 доларів знайдуться тільки лохи небагато. Необов’язковість цього DLC доводить і дивовижна скромність, з якою дане доповнення було анонсовано: ні трейлера, ні смачних скріншотів, нічого… Додаток в стилі «а раптом хтось купить».

DLC «Making History Expansion» вийде у світ 13 березня. Вартість доповнення складе $14.99, однак купили Kerbal Space Program до квітня 2013 року, отримають його безкоштовно.