Perception. Не бачу нічого смішного

434
0

(Голосом радянського диктора): від творців BioShock і Dead Space! Розробники хоррора Perception знайшли видавця в особі польської компанії Feardemic. Тепер автори фільму жахів про сліпу дівчину з екстра-здібностями можуть спокійно робити свій проект, а ми — готувати гроші (напевно).

Суть цієї гри в наступному:

Дівчина на ім’я Діана Гурцкая Кессі за якимось хером потрапляє в покинутий особняк на краю міста. Зрозуміло, що в будинку відбувається чорт знає що — примари, трупи, вегани. Картину приємно доповнює кладовищі поруч з особняком, а також той факт, що Кессі — сліпий як кріт. Останнє не дуже-то важливо, тому що в цьому районі так страшно, що хочеться тут же вирвати собі очі. І можна було б сказати, що Кессі просто в якийсь момент упреться в якусь стіну лобом і на цьому гра закінчиться, якщо б не одне але — у дівчини екстраординарний слух. Навіть не слух, але ехолокація, як у китів. Завдяки цій здатності Кессі може непогано орієнтуватися на місцевості, і ходити в максимально страшні місця.

Власне, судячи з геймплейному ролику, Perception («Сприйняття») мало чим відрізняється від інших survival horror, які в останні роки розквітли жахливим буйним цвітом. Але ідея зі сліпою дівчиною у величезному старому будинку виглядає як мінімум непоганим шансом для побудови цегляного хмарочоса власною дупою… сидячи в своїй кімнаті, та в тиху безмісячну ніч. Геймплей, крім всяких «буу!» та іншого, приємно доповнять різноманітні стелс-завдання і навіть квести. Загалом, потрібно буде не тільки верещати від жаху, але і трохи міркувати. А потім знову верещати.

Цікаво, що Кессі, щоб «бачити», потрібно видавати звуки (для цього у неї є тростина) — в цьому випадку вона відчуває відображені звукові хвилі, які дозволяють їй розуміти, де вона знаходиться і що за херня відбувається навколо. Баг цієї передової технології в тому, що той самий стукіт залучає програмістів всяку нечисть, якої дуже цікаво, хто це там стукає в 12 годин ночі, бля.

Perception і рогата трупоед

Для студії Deep End Games гра Perception стане першим великим проектом. Створена з колишніх співробітників Irrational Games, компанія висунула в 2015 році Perception на Kickstarter і почала клянчити 150 000 доларів. Цікава ідея і імена таких людей, як Білл Гарднер (BioShock) і Робб Уотерс (Thief, System Shock) дозволили зібрати потрібну суму всього за місяць. Але потім про проект не було чутно цілих два роки. Кинули? Ні, просто зачаїлися. І ось новини — є видавець, гру було вирішено робити для PlayStation 4.

P. S. В ужастіку буде ретро-режим під назвою Mode 7, який перетворює Perception в 16-бітний формат. Нерозумно, але пикселедрочеры оцінять:

Про дату релізу автори поки не говорять, розробка триває. Передбачається, що Perception вийде вже в цьому році.