Пенсионатор. Перший ролик зі знімального майданчика шостого «Термінатора»

427
0

Незважаючи на наші наклепницькі прогнози, мовляв, після операції на серце актор Арнольд Шварценеггер не зможе в шостий раз переконливо зіграти холодильник кіборга-вбивцю, «Термінатор 6» (назва умовна) все-таки був знятий і зараз проходить процедуру пост-продакшну. Раніше невідомі подробиці сюжету, проте з’явився перший ролик behind the scenes.

Старий та непотрібний: «Термінатор 6» розвалюється ще на стадії виробництва

«Ми перезагрузим «Термінатора» і це буде те, що ви так довго чекаєте». «Цю картину благословив сам Джеймс Кемерон». «Там буде Шварценеггер в канонічній ролі». Так говорили вони про паскудної «Термінатор: Генезис» і точно також, мати їх, вони говорять про прийдешній шостий фільм!


Читати…

У відео нам показують небагато. Режисер Тім Міллер («Дедпул») нахвалює знімальну групу, бородатий Арнольд Шварценеггер з похоронним особою каже «i’ll be back», тоді ще живий продюсер Ендрю Вайна хвалить взагалі всіх. Загалом, все відпрацьовують свої гонорари, проте в цілому поки фільм здається якимось великим переполохом в будинку престарілих, а не ураганним фантастичним бойовиком.

І ще, найголовніше — ні у відео, ні в кадрах зі знімальних майданчиків ми жодного разу не бачили режисера Джеймса Кемерона, хоча той, ніби працював для нового «Термінатора» виконавчим продюсером. Саме з приводу його «участі» в картині так плакали від щастя всі ті фанати франшизи, які втомилися дивитися погані сиквели, один іншого страшніше і абсурдніше. Але, здається, свою участь в «Untitled Terminator Reboot» Кемерон звів до віддаленого консультування. Так що якщо вони знімуть якесь лайно, батько-творець Термінатора знову буде ні при чому, ха-ха.

Однак не будемо заздалегідь панікувати. Левова частина бюджету фільму (а це $255 мільйонів — найбільша сума для всієї франшизи) піде в тому числі на те, щоб розгладити зморшки 71-річному Шварценеггеру і підтягнути попу 62-річної Лінди Хемілтон, яка погодилася повернутися до своєї найвідомішої ролі після кількох десятків невідомих.

«Термінатор 6» вийде на екрани 1 листопада 2019 року. Фільм ігнорує події всіх попередніх картин, за винятком перших двох, «канонічних», знятих Джеймсом Кемероном. До цього франшизу намагалися перезавантажити і розширити за допомогою фільму «Термінатор: Генезис» (2015р.), однак навіть покадрова перезнімання найвідоміших сцен з першого «Термінатора» не врятувала картину від поганих зборів.