Новим Джоном Рембо стане негр

378
0

Насправді немає (сподіваємося). Але в прийдешньому ребуті безсмертної історії про ветерана В’єтнамської війни дійсно не буде місця для Сильвестра Сталлоне — 70-річний актор поступається образ актору молодші.

Незважаючи на відставку, Джон Рембо раніше гойдається

Чутки про те, що легендарного бійця викинуть нахер омолодять, ходили в Голлівуді вже кілька років. І тільки днями вони знайшли плоть — Nu Image і Millennium Films дійсно займуться переробкою билинного американського героя.

В режисери поставили Аріеля Вромена (в цьому році вийшов його провальний «Злочинець» з Кевіном Костнером), сценарій строчить Брукс Макларен (хто?). Майбутній фільм має робочу назву Rambo: New Blood («Рембо: Нова кров»), і, як ми вже сказали, обійдеться без Сталлоне. Представники студії обмовилися, що хоч нове осмислення кривавої класики і буде заснований на книзі Девіда Моррелла «Перша кров», сюжетно ребут буде більше схожий на фільми про Джеймса Бонда… Ось і живіть з нею тепер.

До речі, сам Сталлоне неодноразово намагався повернутися до свого знаменитого образу. Видавши в 2008 році брутальну четверту частину, актор в кінці 2015 року зайнявся було зйомками і п’ятого фільму, але з якоїсь причини проект був скасований. До цього Сильвестр говорив, що дуже хотів би красиво і ефектно поховати героя, і ніби як вже написав і сценарій для «Рембо 5», але, судячи з усього, щось пішло не так. А на початку цього року був вкидання, що розглядається варіант фільму про сина Джона Рембо, з участю Сталлоне в якості другорядного актора. Ну як це було в недавньому «Криде», спин-оффе «Роккі» — 90% екранного часу займали бігають з кутка в куток негри, а 10% дісталося власне разваливающемуся від часу Роккі. Але, на щастя, і цей проект розсипався.

Так, хто зіграє нового Рембо? Поки невідомо. Але, судячи з усього, це буде якийсь молодий актор. А що ж Сталлоне, запитаєш ти? А що йому. Образ-то Слаю не належить. Актор на новину про ребуті «Рембо» відповів лише серією дивних картинок у своєму инстаграме, в тому числі колажем до скасованого п’ятого фільму про Джона:

Але до іншого своєму образу Сталлоне все-таки повернеться. Компанія Emmett/Furla/Oasis Films порахувала, що з «Плану втечі» зі Сталлоне і Шварценеггером можна спробувати подоїти ще трохи грошей. Як відомо, бойовик про втечу з суперсучасною в’язниці вийшов в 2013 році і з величезним скреготом окупив свій бюджет. У сиквелі Сталлоне буде на других ролях, а Шварценеггера не буде зовсім. Як з таким розкладом Emmett/Furla/Oasis Films спробують заробити нам невідомо, але зйомки фільму «План втечі 2» почнуться вже в березні майбутнього року.